Urząd Miasta Legionowo

Urząd Miasta Legionowo

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Legionowo

Legionowo Urząd Miasta dowody osobiste, paszporty. Urząd Miasta Legionowo kontakt, telefon, wydziały. Urząd Miasta Legionowo praca w instytucji, etaty.

Legionowo Urząd Miasta kontakt

W Legionowie Urząd Miejski funkcjonuje dla mieszkańców. W tym miejscu legionowianie mogą zrealizować potrzebne formalności, a także uzyskać dokumenty takie jak dowód osobisty, prawo jazdy czy paszport.

Siedziba UM Legionowo mieści się przy ul. Marszałka Piłsudskiego 41. Aby odnaleźć najszybszą metodę na dojechanie do placówki, należy wpisać w preferowanym systemie GPS frazę Urząd Miasta Józefa Piłsudskiego Legionowo.

Dla osób które chcą uzyskać wsparcie lub odpowiedzi na konkretne pytania przygotowano kanały kontaktu które pomagają zyskać łatwy odzew ze strony instytucji. Obecnie w oddziale jakim jest Urząd Miasta Legionowo kontakt prowadzony jest poprzez pocztę elektroniczną, ale również telefon i fax. Dodatkowo warto wiedzieć, że Urząd Miasta Legionowo kontakt umożliwia nie tylko z kancelarią, ale także konkretnymi wydziałami.

Adres: ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41, 05-120 Legionowo
Telefon: +48 22 774 20 31
E-mail: [email protected]

Dodatkowo w mieście Legionowo Urząd Miasta kontakt z mieszkańcami prowadzi poprzez wiadomości SMS. System powiadamiania SMS w Legionowie funkcjonuje dla mieszkańców, których chcą uzyskiwać informacje na temat organizowanych w mieście wydarzeń kulturalnych, sportowych i muzycznych. Jeżeli chodzi o serwis SMS Legionowo umożliwia zarówno łatwe zgłoszenie własnego numeru do bazy kontaktowej jak i jego usunięcie. Wszystko odbywa się przez formularze. Jednak jeżeli wystąpią problemy lub zapytania dotyczące systemu SMS Urząd Miasta Legionowo Referat Kultury i Współpracy obsługuje połączenia pod numerem 22 766 40 34, a także wiadomości pod adresem [email protected]

Urząd Miasta Legionowo dowody osobiste kontakt

Wydawaniem dowodów osobistych w Legionowie zajmuje się Urząd Miasta, Wydział Spraw Obywatelskich. Cała procedura wytworzenia dokumentu, przesłania do jednostki, a także przekazania interesantowi trwa 30 dni. W instytucji jaką jest Urząd Miasta Legionowo dowody osobiste wydawane są w Biurze Obsługi Klienta na parterze przy stanowiskach od 16 do 20. Należy wiedzieć, że w sprawie dowodów osobistych, można skontaktować się telefonicznie pod numerem wydziału:

  • 22 774 20 31 wew. 4015 lub 4016
  • 22 766 40 15
  • 22 766 40 16

Aby otrzymać dokument tożsamości jakim jest dowód osobisty Urząd Miasta Legionowo wymaga od petenta dostarczenia odpowiednich dokumentów takich jak inne akta potwierdzające tożsamość, może być to paszport lub legitymacja, a także wniosek.

Urząd Miasta Legionowo praca

W instytucji Legionowo Urząd Miasta praca wykonywana jest przez wykwalifikowany zespół urzędników. Warto skontaktować się z UM w celu uzyskania informacji na temat możliwości uzyskania zatrudnienia. Jednak dla osób zainteresowanych ogólną frazą jaką jest praca Urząd Miasta Legionowo może nie okazać się pomocny, zachęca się jednak do skorzystania z usług jakie oferuje Urząd Pracy Legionowo.

Urząd Miasta Legionowo godziny otwarcia

W celu umożliwienia osobistej realizacji formalności większej liczbie interesantów Urząd Miasta Legionowo godziny otwarcia w poniedziałki wydłużył. Obecnie od wtorku do piątku, sprawy można załatwić w godzinach 8:00-16:00. Jednak jak wspomniano wcześniej godziny otwarcia Urzędu Miejskiego w Legionowie w poniedziałki są wydłużone. Oznacza to, że instytucja funkcjonuje od 8:00 do 16:00. 

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 08:00-18:00
  • wtorek 08:00-16:00
  • środa 08:00-16:00
  • czwartek 08:00-16:00
  • piątek 08:00-16:00

Liczba wyświetleń: 6089Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS