Urząd Skarbowy Leżajsk – US w Leżajsku

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: podkarpackie

Urząd Skarbowy Leżajsk – US w Leżajsku

Urząd Skarbowy w Leżajsku godziny otwarcia. Urząd Skarbowy Leżajsk kontakt dla podatników – telefon, e-mail. Zwrot podatku Urząd Skarbowy Leżajsk.

Urząd Skarbowy Leżajsk kontakt

Bezpośredni kontakt z pracownikami Urzędu Skarbowego w Leżajsku jest możliwy między innymi przez telefon. Ten kanał kontaktu gwarantuje najszybsze uzyskanie wsparcia. Oczywiście Urząd Skarbowy Leżajsk kontakt prowadzi również mailowo. Skrzynka pocztowa Urzędu Skarbowego w Leżajsku jest sprawdzana regularnie, jednak czas na uzyskanie odpowiedzi jest minimalnie dłuższy w porównaniu do kontaktu drogą telefoniczną.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Leżajsku

Bezpośredni kontakt z Urzędem Skarbowym w Leżajsku jest możliwy poprzez różne kanały komunikacji, w tym przez telefon, który zapewnia najszybszą możliwość uzyskania pomocy. Urząd Skarbowy Leżajsk kontakt umożliwia również drogą mailową, jednak w tym przypadku czas na uzyskanie odpowiedzi może być dłuższy niż przy kontakcie telefonicznym. Skrzynka mailowa Urzędu Skarbowego w Leżajsku jest regularnie sprawdzana.

Kontakt Urząd Skarbowy Leżajsk

Adres: Plac Targowy 3, 37-300 Leżajsk

Telefon: 17 240 68 23,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Leżajsk:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Leżajsku

Instytucja Urząd Skarbowy Leżajsk jest odpowiedzialna za wykonywanie zadań związanych z naliczaniem i pobieraniem podatków oraz innych należności publicznoprawnych, a także za egzekucję administracyjną i obsługę kas fiskalnych. Placówka Urzędu Skarbowego w Leżajsku ta jest dostępna dla mieszkańców Leżajska, jak i dla osób zamieszkujących okoliczne tereny. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego Leżajsk jest dostępny online.

Urząd Skarbowy Leżajsk druki i formularze

Oczywiście Urząd Skarbowy Leżajsk posiada przygotowane wszystkie potrzebne druki dla petentów, które są dostępne zarówno w siedzibie placówki, jak i online na stronie internetowej. Petenci mogą również skorzystać z ePUAP, aby zrealizować formalności online i automatycznie przesłać potrzebne druki i formularze do Urzędu Skarbowego w Leżajsku, co pozwala uniknąć konieczności stacjonarnej wizyty.

Mapa Urząd Skarbowy Leżajsk

Liczba wyświetleń: 385Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS