Urząd Skarbowy Limanowa

Urząd Skarbowy Limanowa

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: małopolskie

Urząd Skarbowy Limanowa

Urząd Skarbowy Limanowa kontakt, telefon, adres, e-mail, godziny otwarcia. Urząd Skarbowy w Limanowej druki do pobrania, numer konta, praca, PIT

Urząd Skarbowy Limanowa godziny otwarcia

Usługi instytucji, jaką jest Urząd Skarbowy w Limanowej, są dostępne od poniedziałku do piątku. W poniedziałki Urząd jest otwarty od 8:00-18:00, natomiast w pozostałe dni od 8:00-15:00. Urząd Skarbowy Limanowa godziny pracy ma adekwatne do godzin jego otwarcia.

W jednostce administracyjnej, jaką jest Urząd Skarbowy Limanowa godziny otwarcia są następujące:
Poniedziałek: 8:00-18:00
Wtorek: 8:00-15:00
Środa: 8:00-15:00
Czwartek: 8:00-15:00
Piątek: 8:00-15:00

W powyżej wymienionych godzinach można udać się do Urzędu w celu załatwienia swoich spraw lub załatwić je zdalnie. Z różnych powodów harmonogram pracy może się różnić w poszczególne dni, dlatego przed wizytą osobistą należy się wcześniej skontaktować.

Wykonywana przez Urząd Skarbowy Limanowa praca wymaga dużego doświadczenia oraz odpowiednich kwalifikacji. Zatrudnione osoby przeszły niezbędne szkolenia oraz są w stanie pomóc we wszystkich problemach, z jakimi przychodzą interesanci.

Urząd Skarbowy Limanowa druki i formularze

Wszystkie w Urząd Skarbowy Limanowa druki do pobrania są dostępne na stronie internetowe. Dostęp do druków ma każdy, kto posiada dostęp do internetu. Osoby, które preferują osobiste załatwianie spraw, są proszone o wydrukowanie, wypełnienie oraz złożenie formularzy w Urzędzie Skarbowym Limanowa. Pliki są wstawione w formacie PDF. Możliwe jest także składanie wniosków w formie online. Jest to o wiele wygodniejszy sposób. 
PIT czyli podatek dochodowy od osób fizycznych musi zostać rozliczony w odpowiednich terminie. Opóźnienie terminu lub całkowita rezygnacja z wypełnienia podatku grozi karze grzywny, a nawet oskarżeniem o przestępstwo skarbowe.  Osoby, które nie ukończyły 26 roku życia, nie są zmuszeni do płaceni podatku dochodowego, pomimo podjętej pracy. 
Zwrot podatku Limanowa Urząd Skarbowy wykonuje do 3 miesięcy, jeśli został on złożony w sposób tradycyjny. Forma online jest znacznie krótsza i trwa 45 dni. Datę dokonaniu zwrotu podatku można teraz sprawdzić online na stronie e-Urząd Skarbowy lub dzięki aplikacji mObywatel.

Urząd Skarbowy Limanowa kontakt

Instytucja, jaką jest Urząd Skarbowy Limanowa kontakt  zdalny umożliwia za pomocą numeru telefonu oraz adresu e-mail. Uzyskanie informacji sposobem mailowym może być znacznie dłuższe.  Limanowa Urząd Skarbowy w celu szybkiego uzyskania informacji w pilnej sprawie zaleca kontaktować się za pomocą numeru telefonu.

Telefony do Urzędu Skarbowego Limanowa:

Centrala: 18 337 93 00
Sekretariat: 18 33 79 331

Adres e-mail: [email protected]

Jednostka administracyjna: Urząd Skarbowy Limanowa nr konta udostępnia na stronie internetowej. Może korzystać z nich każdy, jednak należy wcześniej sprawdzić czy nie uległy aktualizacji.

Adres
Ul. Matki Boskiej Bolesnej 9
34-600 Limanowa

Liczba wyświetleń: 1502Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS