Urząd Skarbowy Nisko – US w Nisku

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: podkarpackie

Urząd Skarbowy Nisko – US w Nisku

Urząd Skarbowy w Nisku godziny otwarcia. Urząd Skarbowy Nisko kontakt dla podatników – telefon, e-mail. Zwrot podatku Urząd Skarbowy Nisko.

Urząd Skarbowy Nisko kontakt

Bezpośredni kontakt z pracownikami Urzędu Skarbowego w Nisku jest możliwy między innymi przez telefon. Ten kanał kontaktu gwarantuje najszybsze uzyskanie wsparcia. Oczywiście Urząd Skarbowy Nisko kontakt prowadzi również mailowo. Skrzynka pocztowa Urzędu Skarbowego w Nisku jest sprawdzana regularnie, jednak czas na uzyskanie odpowiedzi jest minimalnie dłuższy w porównaniu do kontaktu drogą telefoniczną.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Nisku

Obecnie Urząd Skarbowy Nisko godziny otwarcia placówki dostosował do potrzeb podatników. Przed wizytą w siedzibie Urzędu Skarbowego w Nisku warto zapoznać się z godzinami otwarcia placówki. Trzeba również pamiętać o wymogu rezerwacji wizyty. Urząd Skarbowy Nisko rezerwacje obsługuje telefonicznie oraz online. W podanych godzinach otwarcia Urzędu Skarbowego w Nisku prowadzona jest zarówno stacjonarna, jak i telefoniczna obsługa klientów.

Kontakt Urząd Skarbowy Nisko

Adres: ul. 3-go Maja 32 B, 37-400 Nisko

Telefon: 15 877 77 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Nisko:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Nisku

Placówka Urzędu Skarbowego w Nisku funkcjonuje we wszystkie dni robocze. harmonogram pracy US w Nisku jest ustalany przez naczelnika. Trzeba wiedzieć, że w placówce jaką jest Urząd Skarbowy Nisko przyjmowani są interesanci zamieszkujący tereny obejmowane przez instytucje. Trzeba również pamiętać, że Urząd Skarbowy Nisko obsługuje petentów po wcześniejszej rezerwacji wizyty telefonicznie lub online.

Urząd Skarbowy Nisko zwrot podatku

Składając deklarację podatkowe interesanci z Niska mają możliwość przesłania dokumentów online lub przekazania ich osobiście. To właśnie sposób zrealizowania formalności ma znaczenie przy ewentualnym zwrocie nadpłaty w Urzędzie Skarbowym w Nisku. Dla osób które zdecydowały się wykonać potrzebne kroki zdalnie Urząd Skarbowy Nisko zwrot podatku przekaże w terminie do 45 dni. Zwrot podatku osby które dopełniły formalności osobiście uzyskają do 3 miesięcy.

Mapa Urząd Skarbowy Nisko

Liczba wyświetleń: 359Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS