Urząd Skarbowy Olesno – US w Oleśnie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: opolskie

Urząd Skarbowy Olesno – US w Oleśnie

Urząd Skarbowy w Oleśnie godziny otwarcia, kontakt. Telefony w US Olesno. Urząd Skarbowy Olesno druki do pobrania, wnioski, rozliczenie PIT.

Urząd Skarbowy Olesno kontakt

Instytucja, jaką jest Urząd Skarbowy Olesno kontakt zdalny dla podatników umożliwił za pomocą numeru telefonu oraz adresu e-mail. Szybszym sposobem na uzyskanie wsparcia będzie skorzystanie z telefonu Urzędu Skarbowego w Oleśnie. Czas oczekiwania na odpowiedź drogą mailową może potrwać nieco dłużej.

Trzeba pamiętać, że Urząd Skarbowy Olesno kontakt prowadzi wyłącznie w godzinach otwarcia placówki,

Urząd Skarbowy w Oleśnie godziny otwarcia

Harmonogram pracy Urzędu Skarbowego w Oleśnie został ustalony przez naczelnika na podstawie potrzeb interesantów i dostępności pracowników. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Oleśnie najlepiej uzyskać przed osobistą wizytą w placówce. Jeżeli miałaby wystąpić sytuacja w której Urząd Skarbowy Olesno godziny otwarcia zmieni, na stronie placówki zostanie udostępniona odpowiednia informacja.

Kontakt Urząd Skarbowy Olesno

Adres: ul. Jana Pieloka 21, 46-300 Olesno

Telefon: 34 350 44 82, 34 350 44 81

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Olesno:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Oleśnie

Oddział KAS – Urząd Skarbowy Olesno – prowadzi stacjonarną i telefoniczną obsługę petentów. Jednostka jest odpowiednia nie tylko dla mieszkańców miasta Olesna ale również okolicznych powiatów. Pełen zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Oleśnie został opublikowany na stronie placówki.

Urząd Skarbowy w Oleśnie podzielony jest na odpowiednie działy, referaty, jedno i wieloosobowe stanowiska według kategorii realizowanych spraw. Warto wiedzieć, że działające w US Olesno stanowiska posiadają indywidualne numery kontaktowe.

Urząd Skarbowy Olesno PIT

Do zadań Urzędu Skarbowego w Oleśnie zalicza się również naliczenie i pobór należności w ramach podatku od osób fizycznych PIT. Osoby zobowiązane do uiszczenia płatności mogą zrobić to w Urzędzie Skarbowym w Oleśnie. Sprawy związane z PIT Urząd Skarbowy Olesno obsługuje poprzez wyspecjalizowany wydział wewnętrzny. 

Mapa Urząd Skarbowy Olesno

Liczba wyświetleń: 329Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS