Urząd Pracy Olesno

PUP Olesno - Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: opolskie

PUP Olesno - Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

PUP Olesno oferty pracy dla bezrobotnych. Organizowane szkolenia w PUP Olesno. Kontakt, telefon, adres, godziny otwarcia. Dotacje na działalność gospodarczą.

PUP Olesno oferty pracy

PUP Olesno aktualne oferty pracy zamieszcza m.in. w Centralnej Bazie Ofert Pracy, która zawiera zbiór wszystkich propozycji. Oferty pracy PUP Olesno otrzymuje przede wszystkim ze współpracy z pracodawcami szukającymi nowych pracowników spełniających ich wymagania do własnych działalności. Oferty pracy Olesno PUP udostępnia w szczególności osobom zarejestrowanym w jego systemie jako osoby bezrobotne lub poszukujące pracy.

PUP Olesno dotacja

W Powiatowym Urzędzie Pracy w Oleśnie prowadzony jest nabór wniosków o przyznanie dotacji na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Dotacja jest jednorazowym wsparciem finansowym m.in. dla osób bezrobotnych chcących założyć działalność. Każdy dokument należy złożyć w urzędzie w wyznaczonym przez niego terminie. Wymagania dotyczące wniosku- PUP Olesno dotacja, są zamieszczone na stronie internetowej instytucji. W celu uzyskania informacji można również skontaktować się z pracownikami placówki.

PUP Olesno szkolenia

Jednostka, jaką jest PUP Olesno szkolenia organizuje w celu umożliwienia rozwinięcia swoich umiejętności zawodowych przez osoby bezrobotne i poszukujące pracy. Każde szkolenie jest prowadzone w formie kursu, podlegającemu wynagrodzeniu, które w Urząd Pracy Olesno wynosi 120% z zasiłku dla bezrobotnych. Taka wartość wynagrodzenia występuje, tylko jeśli wymiar godzinowy szkolenia wyliczony jest na ok.150h. W przypadku mniejszej ilości godzin wynagrodzenie jest mniejsze. Przed złożeniem wniosku o przyznanie skierowania na szkolenie należy dokładnie zapoznać się z wymaganiami Powiatowego Urzędu Pracy w Oleśnie.

PUP Olesno kontakt

Jednostka znajdująca się na ul. Dworcowej 4 w Oleśnie PUP Olesno kontakt osób bezrobotnych z pracownikami placówki umożliwia dzięki istniejącym numerom telefonu, które są obsługiwane w godzinach pracy PUP w Oleśnie. Urząd Pracy Olesno korzysta również z Elektronicznej Platformy Administracji Publicznej ePUAP. Wszystkie numer telefonów są zamieszczone w książce telefonicznej Powiatowego Urzędu Pracy w Oleśnie. PUP Olesno informuje, że aktualnie wszystkie wnioski wysłane na elektroniczną skrzynkę pocztową nie będą rozpatrywane. W Urząd Pracy Olesno rejestracja jest możliwa w godzinach jego otwarcia. 

PUP Olesno adres: ul. Dworcowa 4, 46-300 Olesno

PUP Olesno telefon: 34 359 79 18

Fax: 34 3505 980

E-mail: [email protected]

PUP Olesno godziny otwarcia:

Poniedziałek07:30-15:30
Wtorek07:30-15:30
Środa07:30-15:30
Czwartek07:30-15:30
Piątek07:30-15:30
SobotaNieczynne
NiedzielaNieczynne

Liczba wyświetleń: 693Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS