Urząd Skarbowy Przeworsk – US w Przeworsku

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: podkarpackie

Urząd Skarbowy w Przeworsku godziny otwarcia, adres, telefon. Urząd Skarbowy Przeworsk formularze, druki, zwrot podatku. rezerwacja wizyty Urząd Skarbowy Przeworsk.

Kontakt Urząd Skarbowy Przeworsk

Adres: ul. Tysiąclecia 1, 37-200 Przeworsk

Telefon: (16) 648 9027, (16) 648 8129

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Przeworsk

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Przeworsku

Na terenie miasta Przeworsk Urząd Skarbowy posiada swoją stacjonarną siedzibę otwartą dla interesantów we wszystkie dni robocze. Urząd Skarbowy w Przeworsku prowadzi obsługę podatników, ale również przeprowadza kontrole czy egzekucje podatkowe.

Do zadań Urzędu Skarbowego w Przeworsku zalicza się również:

  • wsparcie podatników
  • pobieranie podatków
  • rejestracja podatników
  • przyjmowanie deklaracji podatkowych

W Urzędzie Skarbowym w Przeworsku można złożyć między innymi druk PCC-3, VAT 7, PIT-37 czy formularz zgłoszenia darowizny lub spadku SD Z2. 

Urząd Skarbowy Przeworsk kontakt

Jednym z kanałów kontaktu obsługiwanych przez Urząd Skarbowy w Przeworsku jest poczta elektroniczna. Podany wyżej adres jest obsługiwany przez pracowników US Przeworsk. Wysyłając wiadomość trzeba pamiętać o podpisie zawierającym imię, nazwisko i adres zamieszkania nadawcy.

Urząd Skarbowy Przeworsk kontakt prowadzi również telefonicznie. Poza głównym numerem do centrali można również skorzystać z telefonów do poszczególnych wydziałów wewnętrznych. Wszystkich informacji udzielają konsultanci telefoniczni centrali Urzędu Skarbowego w Przeworsku. 

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Przeworsku

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Przeworsku są szczególnie istotne dla osób planujących wizytę w placówce. Warto pamiętać, że osobiste wizyty w Urzędzie Skarbowym Przeworsk muszą być poprzedzone rezerwacją terminu. Urząd Skarbowy Przeworsk godziny otwarcia ustalił odpowiednio, aby przyjąć jak największą ilość petentów.

Urząd Skarbowy Przeworsk druki

Wszystkie potrzebne do realizacji formalności w Urzędzie Skarbowym w Przeworsku druki i formularze można samodzielnie znaleźć na stronie internetowej. Dodatkowo Urząd Skarbowy Przeworsk druki i formularze posiada w swojej placówce. Decydując się na samodzielny wydruk dokumentów, należy pamiętać o ich poprawnym uzupełnieniu, a następnie dostarczeniu do placówki.

Osoby które posiadają Profil Zaufany mogą skorzystać z e-Urzędu Skarbowego i przesłać dokumenty do Urzędu Skarbowego w Przeworsku online.

Mapa Urząd Skarbowy Przeworsk

Liczba wyświetleń: 66Wyszukaj dodatkowe informacje: