Urząd Pracy Przeworsk

PUP Przeworsk – Powiatowy Urząd Pracy Przeworsk

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: podkarpackie

PUP Przeworsk – Powiatowy Urząd Pracy Przeworsk

Bezpośredni kontakt z Powiatowym Urzędem Pracy w Przeworsku. PUP Przeworsk oferty pracy. Staże z Urzędu Pracy w Przeworsku, wypłata sytpendium i zasiłku.

PUP Przeworsk oferty pracy

W związku z obowiązkiem nałożonym na wszystkie urzędy pracy w zakresie zmniejszania liczby osób bezrobotnych w mieście lub powiecie który jest przez nich obsługiwany, Urząd Pracy Przeworsk oferty pracy publikuje w Internecie. Na stronie instytucji można znaleźć wszystkie aktualnie dostępne ogłoszenia o pracę. Informacje prezentowane są w formie tabeli, z której można uzyskać informacje na temat stanowiska, rodzaju umowy oraz podmiotu oferującego pracę. Oferty Pracy Przeworsk PUP udostępnia również stacjonarnie. Należy jednak pamiętać, że te ogłoszenia które zamieszczono online, są łatwe do przefiltrowania. W przypadku przeglądania ofert pracy osobiście w siedzibie PUP nie ma takiej możliwości. 

Strona wyposażona została w elektroniczną tablicę ogłoszeń, dzięki której można zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy z Przeworska i okolic. Urząd Pracy Przeworsk oferty pracy publikuje również na prośbę pracodawcy.

Oferty pracy PUP Przeworsk udostępnia online co pozwala petentom nie tylko na filtracje, ale również wyszukiwanie poprzez słowa kluczowe. 

PUP Przeworsk kontakt

Powiatowy Urząd Pracy Przeworsk to miejsce, w którym można znaleźć pracę, a także uzyskać wsparcie dotyczące zwiększenia kwalifikacji lub wsparcie finansowe. Obecnie PUP Przeworsk kontakt umożliwia petentom telefonicznie i mailowo. Aby skontaktować się z instytucją, można zadzwonić pod numer sekretariatu lub wysłać e-mail na adres mailowy.

Adres: ul. Jagiellońska 10, 37-200 Przeworsk
Telefon: +48 16 648 84 28, +48 16 648 80 12, +48  16 648 83 76
E-mail: [email protected]

Warto pamiętać, że Urząd Pracy Przeworsk kontakt mailowy obsługuje jedynie w przypadku gdy wiadomość zawiera imię, nazwisko oraz adres nadawcy. Dodatkowo cała treść musi być opatrzona odpowiednim tytułem. PUP w Przeworsku nie obsługuje zapytań anonimowych.

Dodatkowym sposobem na uzyskanie kontaktu z Urzędem Pracy w Przeworsku jest skorzystanie z formularza kontaktowego.

PUP Przeworsk staże

Podczas przeglądania publikowanych przez PUP Przeworsk Ofert Pracy można zauważyć ogłoszenia dotyczące stażu. Pracodawca który poszukuje stażysty może zgłosić się do Powiatowego Urzędu Pracy w Przeworsku. Wszystkie organizowane przez PUP Przeworsk staże są płatne, interesant otrzymuje tak zwane stypendium stażowe. Jego wysokość jest równa 120% stawki zasiłku dla osób bezrobotnych. 

O uczestnictwo w stażu z Urzędu Pracy mogą starać się osoby bezrobotne zarejestrowane w PUP. Okres stażu jest różny, jest to zależne od przyznanych do Urzędu Pracy Funduszy ilości osób chętnych. Pod uwagę brana jest również proponowany przez petenta i pracodawcę wymiar stażu.

Liczba wyświetleń: 1177Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS