Urząd Skarbowy Radzyń Podlaski – US w Radzyniu Podlaskim

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: lubelskie

Urząd Skarbowy Radzyń Podlaski – US w Radzyniu Podlaskim

Jak skontaktować się z Urzędem Skarbowym w Radzyniu Podlaskim? Aktualny adres US Radzyń Podlaski, kontakt. Urząd Skarbowy w Radzyniu Podlaskim godziny otwarcia, telefony.

Urząd Skarbowy Radzyń Podlaski kontakt

Najszybszym sposobem skontaktowania się z jednostką KAS jaką jest Urząd Skarbowy w Radzyniu Podlaskim jest skorzystanie z numeru podanego na stronie internetowej. Na obecną chwilę Urząd Skarbowy Radzyń Podlaski kontakt przez telefon obsługuje w godzinach pracy placówki. Trzeba wiedzieć, że poza bezpośrednim numerem, wsparcie dla petentów podlegających pod Urząd Skarbowy w Radzyniu Podlaskim dostępne jest również pod numerem 801 055 055.

Oczywiście Urząd Skarbowy Radzyń Podlaski kontakt umożliwia podatnikom poprzez pocztę elektroniczną. Wysyłając wiadomość na adres można uzyskać potrzebne informacje w szybkim czasie. Pracownicy Urzędu Skarbowego w Radzyniu Podlaskim udzielają odpowiedzi na wiadomości przygotowane zgodnie z zaleceniami rządowymi.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Radzyniu Podlaskim

Harmonogram pracy Urzędu Skarbowego w Radzyniu Podlaskim jest ustalany przez naczelnika instytucji. Oczywiście biorąc pod uwagę fakt, iż Urząd Skarbowy Radzyń Podlaski to instytucja państwowa, funkcjonuje on we wszystkie dni robocze.

Kontakt Urząd Skarbowy Radzyń Podlaski

Adres: ul. Lubelska 1/2, 21-300 Radzyń Podlaski

Telefon: 83 352 11 09,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Radzyń Podlaski:

poniedziałek: 7:30-18:00
wtorek-piątek: 7:30-14:30

Urząd Skarbowy w Radzyniu Podlaskim

Urząd Skarbowy w Radzyniu Podlaskim jest instytucją odpowiedzialną za pobór podatków, obsługę podatników oraz przeprowadzanie kontroli i egzekucji podatkowych na terenie miasta. Posiada on swoją stacjonarną siedzibę, która jest otwarta dla interesantów we wszystkie dni robocze.

Do zadań Urzędu Skarbowego w Radzyniu Podlaskim należy również:

  • Wsparcie podatników, udzielanie porad dotyczących wymaganych do uiszczenia opłat
  • Pobieranie podatków
  • Rejestracja podatników
  • Przyjmowanie deklaracji podatkowych

W Urzędzie Skarbowym w Radzyniu Podlaskim podatnicy mogą złożyć różne druki podatkowe, takie jak PIT-37, PCC-3 czy SD Z2.

Urząd Skarbowy Radzyń Podlaski druki i formularze

Oczywiście Urząd Skarbowy Radzyń Podlaski posiada przygotowane wszystkie potrzebne druki dla petentów, które są dostępne zarówno w siedzibie placówki, jak i online na stronie internetowej. Petenci mogą również skorzystać z ePUAP, aby zrealizować formalności online i automatycznie przesłać potrzebne druki i formularze do Urzędu Skarbowego w Radzyniu Podlaskim, co pozwala uniknąć konieczności stacjonarnej wizyty.

Mapa Urząd Skarbowy Radzyń Podlaski

Liczba wyświetleń: 349Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS