Urząd Pracy Radzyń Podlaski

PUP Radzyń Podlaski – Urząd Pracy Radzyń Podlaski

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: lubelskie

PUP Radzyń Podlaski – Urząd Pracy Radzyń Podlaski

PUP Radzyń Podlaski oferty pracy, staże, praktyki. Kontakt z Urzędem Pracy w Radzyniu Podlaskim. Urząd Pracy Radzyń Podlaski godziny otwarcia placówki.

PUP Radzyń Podlaski oferty pracy

Radzyń Podlaski PUP jako jednostka mająca aktywnie działać w kierunku przeciwdziałania bezrobocia, zbiera ona wszystkie dostępne oferty pracy na rynku. Oczywiście dane publikowane przez PUP Radzyń Podlaski ogłoszenia dotyczą powiatu lub jego bliskich okolic.

Dla osób zatrudnionych w placówce jaką jest PUP Radzyń Podlaski praca jest wyjątkowo istotna. Zatrudnieni cechują się dużą wyrozumiałością, a także zaangażowaniem w wykonywane czynności. Pracownicy chętnie służą pomocą i wsparciem potrzebującym petentom. Należy jednak wiedzieć, że konieczna jest uprzednia rezerwacja terminu wizyty.

Wszystkie oferty pracy Radzyń Podlaski PUP gromadzi online na swojej stronie internetowej. Istnieje możliwość filtrowania ogłoszeń, jak i wykluczania tych które nie odpowiadają wymaganiom petenta.

Urząd Pracy Radzyń Podlaski staże

Staż jest formą aktywizacji zawodowej oferowaną przez PUP Radzyń. Należy pamiętać, że Urząd Pracy Radzyń Podlaski jest pośrednikiem pomiędzy stażystą a firmą. Istnieje możliwość samodzielnego odnalezienia formy która jest zdecydowana przyjąć stażystę lub skorzystać z bazy Urzędu Pracy. Urząd Pracy Radzyń Podlaski staże oferuje osobom spełniającym wymogi zapisane w programie. Stażysta za każdy miesiąc wykonywanej praktyki otrzymuje stypendium stażowe z PUP. 

PUP Radzyń Podlaski kontakt

Bezpośredni kontakt z placówką możliwy jest mailowo i telefonicznie. Warto jednak wiedzieć, że PUP Radzyń Podlaski kontakt prowadzi również poprzez formularz kontaktowy. Dostępny na stronie arkusz pozwala przesłać dowolne zapytanie działu zajmującego się obsługą klienta.

Adres: ul. Chomiczewskiego 10, 21-300 Radzyń Podlaski
Telefon: (083) 352 93/80
E-mail: [email protected]

PUP Radzyń Podlaski godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 7:30-15:30

Liczba wyświetleń: 780Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS