Urząd Skarbowy Ropczyce – US w Ropczycach

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: podkarpackie

Urząd Skarbowy Ropczyce – US w Ropczycach

Urząd Skarbowy Ropczyce numer telefonu, godziny otwarcia, e-mail. Ropczyce Urząd Skarbowy numery kont bankowych. Kontakt z US Ropczyce, adres placówki.

Urząd Skarbowy Ropczyce kontakt

Bezpośredni kontakt z pracownikami Urzędu Skarbowego w Ropczycach jest możliwy między innymi przez telefon. Ten kanał kontaktu gwarantuje najszybsze uzyskanie wsparcia. Oczywiście Urząd Skarbowy Ropczyce kontakt prowadzi również mailowo. Skrzynka pocztowa Urzędu Skarbowego w Ropczycach jest sprawdzana regularnie, jednak czas na uzyskanie odpowiedzi jest minimalnie dłuższy w porównaniu do kontaktu drogą telefoniczną.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Ropczycach

Obecnie Urząd Skarbowy Ropczyce godziny otwarcia placówki dostosował do potrzeb podatników. Przed wizytą w siedzibie Urzędu Skarbowego w Ropczycach warto zapoznać się z godzinami otwarcia placówki. Trzeba również pamiętać o wymogu rezerwacji wizyty. Urząd Skarbowy Ropczyce rezerwacje obsługuje telefonicznie oraz online. W podanych godzinach otwarcia Urzędu Skarbowego w Ropczycach prowadzona jest zarówno stacjonarna, jak i telefoniczna obsługa klientów.

Kontakt Urząd Skarbowy Ropczyce

Adres: ul. Świętej Barbary 12, 39-100 Ropczyce

Telefon: (17) 22 31 800,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Ropczyce:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Ropczycach

Urząd Skarbowy w Ropczycach jest odpowiedzialny za pobór podatków na rzecz państwa, a także między innymi za rozwiązywanie spraw związanych z egzekucją administracyjną i kasami fiskalnymi. Jest to instytucja skierowana nie tylko do mieszkańców Ropczyc, ale także do osób zamieszkujących okoliczne tereny. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Ropczycach można znaleźć na jego stronie internetowej.

Urząd Skarbowy Ropczyce PIT

Do zadań Urzędu Skarbowego w Ropczycach zalicza się również naliczenie i pobór należności w ramach podatku od osób fizycznych PIT. Osoby zobowiązane do uiszczenia płatności mogą zrobić to w Urzędzie Skarbowym w Ropczycach. Sprawy związane z PIT Urząd Skarbowy Ropczyce obsługuje poprzez wyspecjalizowany wydział wewnętrzny. 

Mapa Urząd Skarbowy Ropczyce

Liczba wyświetleń: 392Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS