Urząd Pracy Ropczyce

Urząd Pracy Ropczyce

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: podkarpackie

Urząd Pracy Ropczyce

Urząd Pracy Ropczyce godziny otwarcia, kontakt, numer telefonu, adres, e-mail. Urząd Pracy w Ropczycach oferty pracy, staże, szkolenia, dofinansowanie, BIP.

Urząd Pracy w Ropczycach

Instytucja, jaką jest Urząd Pracy Ropczyce, zajmuje się głównie analizą rynku pracy. Do podstawowych zadań Urzędu Pracy w Ropczycach jest w największej mierze walka z bezrobociem. PUP Ropczyce zapewnia pracę poszukującym zatrudnienia, ale również staże i wszelkiego rodzaju kursy oraz szkolenia. Urząd Pracy Ropczyce kursy oraz szkolenia zapewnia w czasie do 6 miesięcy. Możliwe jest wydłużenie czasu trwania kursu jeśli wymaga tego ustalony program. Osoby bez jakichkolwiek kwalifikacji zawodowych mogą uzyskać kurs oraz szkolenie trwające nawet do 24 miesięcy. Warto z nich korzystać, ponieważ zapewniają one uzyskanie doświadczenia oraz poprawę umiejętności praktycznych. Otwierają one bramę do kariery zawodowej, co za tym idzie, do dużych zarobków. Każdy bezrobotny zaczynający swoją karierę powinien skorzystać najpierw z odbycia stażu, który tak naprawdę przygotowuje do podjęcia pracy.

Urząd Pracy Ropczyce dofinansowanie oferuje związane z refundacją kosztów na wyposażenie stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego. Kwota na tego typu dofinansowanie wynosi do 30 000 zł. Ropczyce PUP może udzielić także dotacji na podjęcie własnej działalności gospodarczej pod warunkiem, że interesant spełnia odpowiednie wymogi. Petent ubiegający się o dotacje musi być osobą bezrobotną, nie może pobierać środków z innej pracy zarobkowej, a także nie może pobierać środków z opieki nad osobą niepełnosprawną. 

Oferty Pracy PUP Ropczyce 

Urząd Pracy Ropczyce oferty udostępnia na stronie internetowej. Są one dostępne z różnych branż, dlatego każdy będzie w stanie coś dla siebie wybrać. W instytucji Urząd Pracy Ropczyce oferty pracy są bardzo szczegółowo opisane przez pracodawców, ale w razie nasunięcia się jakichś pytać należy kontaktować się pod podane niżej numery lub adres e-mail. W Urząd Pracy Ropczyce praca oferowana na stronach internetowych dotyczy branży budowlanej, gastronomicznej, kosmetycznej, a także biurowej. Po wygaśnięciu aktualności oferty zostaje ona usuwana, co oznacza, że na stronie znajdują się tylko bieżące oferty dotyczące: praca Ropczyce PUP.

PUP Ropczyce aktualności dotyczące ofert pracy udostępnia na stronie www pup ropczyce oferty.

Urząd Pracy w Ropczycach kontakt

Uzyskać z Urząd Pracy w Ropczycach kontakt zdalny można za pomocą poczty elektronicznej oraz numery telefonu. Instytucja PUP Ropczyce odpowiada na wiadomości mailowe związane wyłącznie z tematem pracy. Kontakt telefoniczny jest zalecany w przypadku ważnych spraw, które wymagają natychmiastowej odpowiedzi.

PUP Ropczyce numery telefonu: 17 2218 172,  17 2218 173, 17 2218 523

Adres e-mail:  [email protected]

Adres:
Ul. Najświętszej Marii Panny 2
39-100 Ropczyce

Strona internetowa Urząd Ropczyce BIP czyli Biuletyn informacji publicznej znajduje się teraz pod innym adresem i jest przenoszona do archiwum.

Ropczyce PUP godziny otwarcia

 W celu uniknięcia niechcianej kolejki należy wcześniej zarezerwować godzinę wizyty osobistej. Ropczyce PUP godziny otwarcia ma adekwatne do godzin jego urzędowania. Z usług instytucji można korzystać od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15-30.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 7:30-15:30
Wtorek: 7:30-15:30
Środa: 7:30-15:30
Czwartek: 7:30-15:30
Piątek: 7:30-15:30

Dyrektor Urzędu przyjmuje interesantów w każdy wtorek oraz czwartek w godzinach 8:00-11:00

Liczba wyświetleń: 3839Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS