Urząd Pracy Strzelce Opolskie

PUP Strzelce Opolskie – Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: opolskie

PUP Strzelce Opolskie – Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich

Urząd Pracy Strzelce Opolskie godziny otwarcia, numer telefonu, kontakt, adres, e-mail. PUP Strzelce Opolskie oferty pracy, staże, szkolenia, dofinansowanie.

PUP Strzelce Opolskie oferty pracy

Instytucja, jaką jest PUP Strzelce Opolskie oferty pracy dopasowuje głównie do umiejętności interesanta. Urząd Pracy Strzelce Opolskie oferty pracy umieszcza na stronie internetowej. Oferty pracy, których ważność już wygasa lub te, które zostały przydzielone osobom poszukującym zatrudnienia, zostają usuwane w celu pozostawienia wyłącznie aktualnych informacji. Strzelce Opolskie Urząd Pracy prowadzi współpracę z potencjalnymi pracodawcami osób bezrobotnych. Oferty pracy dostępne w PUP Strzelce Opolskie są bardzo różnorodne oraz dostępne niemal ze wszystkich branży zawodowych. Każdy petent ubiegający się o pracę powinien mieć świadomość, że w tej instytucji na pewno znajdzie coś, co go zainteresuje. 

Urząd Pracy Strzelce Opolskie

Urząd Pracy Strzelce Opolskie jest instytucją, która w głównej mierze pomaga osobom bezrobotnym uzyskać zatrudnienie. PUP Strzelce Opolskie dokonuje analizy rynku pracy. W swojej ofercie posiada również wszelkiego rodzaju kursy staże jak i szkolenia. Pozwalają one na zdobycie doświadczenia, podwyższenie kwalifikacji oraz zdobycie umiejętności praktycznych, które w przyszłości mogą zagwarantować lepszą pozycję na rynku pracy oraz dobre zarobki. Staże oraz różne kursy mogą uzyskać wyłącznie osoby, które posiadają status osoby bezrobotnej. Długość kursów jest zależna od rodzaju wdrażanego programu.

Urząd Pracy Strzelce Opolskie dotacje

W instytucji PUP Strzelce Opolskie o dofinansowanie mogą ubiegać się wyłącznie osoby, które posiadają status osoby bezrobotnej. Urząd Pracy Strzelce Opolskie dotacje udziela osobą na założenie własnej działalności gospodarczej. Aby otrzymać dotacje, nie należy podejmować pracy zarobkowej ani pobierać funduszy wynikających z opieki nad osobą niepełnosprawną. O dofinansowanie nie mogą ubiegać się studenci studiów dziennych, bezrobotni, którzy odmówili bez uzasadnionej przyczyny przyjęcia propozycji pracy oraz stażu, osoby, które w okresie 5 lat otrzymały już dofinansowanie przeznaczone na podjęcie działalności gospodarczej ze środków publicznych. 

PUP Strzelce Opolskie rejestracja

PUP Strzelce Opolskie rejestracja online odbywa się za pośrednictwem strony, praca gov pl. Na stronie znajduje się instrukcja rejestracji elektronicznej, dlatego każdy interesant może samodzielnie ją wykonać. Podczas rejestracji należy zrobić skan wszystkich niezbędnych dokumentów oraz dołączyć je do wniosku. Cały proces rejestracji należy zakończyć podpisem elektronicznym.

Urząd Pracy Strzelce Opolskie kontakt

Urząd Pracy Strzelce Opolskie kontakt umożliwia za pomocą numeru telefonu oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej. Warto wiedzieć, że kontakt zdalny jest możliwy wyłącznie w godzinach otwarcia instytucji. PUP Strzelce Opolskie na wiadomości mailowe odpowiada wyłącznie dotyczące tematu zatrudnienia oraz rejestracji.

Urząd Pracy Strzelce Opolskie telefon:  77 462 18 00,  77 462 18 01

Adres e-mail:  [email protected]

Urząd Pracy Strzelce Opolskie adres: ul. Gogolińska 2a,  47-100 Strzelce Opolskie

NIP: 756285653

Urząd Pracy Strzelce Opolskie godziny otwarcia

Urząd Pracy Strzelce Opolskie godziny otwarcia posiada adekwatne do godzin urzędowania. Instytucja jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30. W przypadku osobistej wizyty w PUP Strzelce Opolskie należy wcześnie zarezerwować termin wizyty na daną godzinę. 

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 7:30-15:30
Wtorek: 7:30-15:30
Środa: 7:30-15:30
Czwartek: 7:30-15:30
Piątek: 7:30-15:30

Liczba wyświetleń: 8308Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS