Urząd Skarbowy Tczew

Urząd Skarbowy Tczew

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: pomorskie

Urząd Skarbowy Tczew

Dział egzekucji podatkowej, Urzędu Skarbowego w Tczewie. Bezpośredni kontakt z US Tczew. Aktualne godziny otwarcia Urząd Skarbowy Tczew.

Urząd Skarbowy Tczew kontakt

Kontakt do Urzędu Skarbowego w Tczewie dla osób zainteresowanych dostępny jest poniżej. Warto również pamiętać, aby kontaktować się tylko w godzinach pracy urzędu. Numer telefonu do Urzędu Skarbowego w Tczewie jest numerem centrali telefonicznej. Znajdują się tam również telefony kontaktowe do poszczególnych stanowisk. Urząd Skarbowy Tczew kontakt realizuje również wykorzystując pocztę elektroniczną. Wiadomości mailowe można przesyłać na adres [email protected]. Nie każdy ma świadomość, iż maile kierowane do instytucji państwowej jaką jest Urząd Skarbowy Tczew, muszą zawierać konkretne elementy. Jeżeli zapytanie nie przyjmie odpowiedniej formy, pracownicy instytucji nie są zobowiązani odpowiadać. Wymaga się, aby zapytanie było opatrzone tytułem, a także zawierało imię, nazwisko oraz adres nadawcy.

Urząd Skarbowy Tczew adres: ul. Gdańska 33, 83-110 Tczew
Telefon: 58 532 90 10
E-mail: [email protected]

Urząd Skarbowy Tczew godziny urzędowania

Jednostka skarbowa w Tczewie jest dostępna dla petentów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. Dodatkowo w poniedziałki godziny pracy zostały wydłużone o trzy godziny, aby umożliwić odwiedziny tym, którzy nie mogą przyjść do urzędu w godzinach od 8:00 do 15:00. 

Godziny pracy w Urzędzie Skarbowym
poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy Tczew Dział Egzekucji

Dział Egzekucji Urzędu Skarbowego w Tczewie jest odpowiedzialny za ściąganie należności podatkowych od podatników uchylających się od płacenia podatków. Z kierownikiem Wydziału Egzekucji należy skontaktować się w przypadkach gdy petent posiada zaległości podatkowe i potrzebuje więcej czasu na ich uregulowanie. 

Liczba wyświetleń: 1300Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS