Sanepid Tczew

Sanepid Tczew- Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Tczewie

Opublikowano:

Kategoria: Sanepid

Województwo: pomorskie

Sanepid Tczew- Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Tczewie

Sanepid Tczew adres, kontakt, numery telefonów. Godziny otwarcia placówki. Cennik usług w Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Tczewie.

Sanepid Tczew

Sanepid w Tczewie jest jednostką powiatową zajmującą się procesami dotyczącymi higieny środowiska czy stanowisk pracy w zakładach zatrudniających pracowników. Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Tczewie prowadzi badania na żywności pod względem zdrowotnym. W instytucjach szpitalnych przeprowadza kontrole wymaganych warunków dotyczących osprzętowania, personelu medycznego czy pomieszczeń, w których wykonywane są badania, i w których przebywają pacjenci. W Stacja Sanitarno Epidemiologiczna Tczew istnieje możliwość wyrobienia książeczki sanepidowskiej, która jest wymagana w niektórych jednostkach przemysłowych zajmujących się przetwarzaniem żywności. W jej ramach wykonywane są badania kału w celu wykrycia obecności pałeczek Shigelli i Salmonelli.

Sanepid Tczew kontakt 

Od poniedziałku do piątku w ściśle określonych godzinach Tczew Sanepid  obsługuje swoich pacjentów z wyłączeniem wszystkich sobót i niedziel. Jego siedziba jest zlokalizowana w Tczewie na ul. Obrońców Westerplatte 10. Sanepid Tczew kontakt realizuje dzięki istniejącym w instytucji stanowiskom telefonicznej obsługi klienta. W momencie, w którym interesant nie jest w stanie bezpośrednio pojawić się w Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Tczewie może skorzystać z dostępnych numerów telefonów działających w podanej placówce. Oczywiście osobiste wizyty w sanepidzie są również możliwe w godzinach jego otwarcia. W sekretariacie można uzyskać wszystkie potrzebne informacje.

Sanepid Tczew adres: ul. Obrońców Westerplatte 10, 83-110 Tczew

Sanepid Tczew telefon:

  • Centrala:
    • 58  531 39 31 
    • 58  531 39 32 
  • Sekretariat: 58 531 27 30

Fax: 58 531 27 30

Sanepid Tczew godziny otwarcia:

Poniedziałek07:20-15:15 
Wtorek07:20-15:15  
Środa07:20-15:15  
Czwartek07:20-15:15  
Piątek07:20-15:15  
SobotaZamknięte 
NiedzielaZamknięte  

Sanepid Tczew cennik

W jednostce, jaką jest Sanepid Tczew cennik dotyczy wszystkich wykonywanych przez podaną placówkę. Niektóre z nich podlegają pewnym opłatom. Cennik został zamieszczony i opisany na stronie internetowej instytucji, jaką jest Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiogiczna Tczew. Opłat można dokonać przelewem lub bezpośrednio w kasie Sanepidu Tczew.

Liczba wyświetleń: 808Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS