Urząd pracy Tczew

PUP Tczew – Powiatowy Urząd Pracy Tczew

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: pomorskie

PUP Tczew – Powiatowy Urząd Pracy Tczew

PUP Tczew oferty pracy w powiecie i okolicach. Aktualny kontakt PUP Tczew, adres, telefony w urzędzie. Rejestracja bezrobotnych Urząd Pracy w Tczewie, staże.

PUP Tczew kontakt

W powiecie tczewskim mieści się Powiatowy Urząd Pracy Tczew. Instytucja obejmuje swoim działaniem wszystkich mieszkańców okręgu. Warto znać zarówno dane kontaktowe jak i godziny otwarcia Urzędu Pracy w Tczewie. Obecnie Urząd Pracy Tczew kontakt realizuje z wykorzystaniem formularza kontaktowego. Oczywiście nie jest to jedyna forma kontaktu z PUP w Tczewie. 

Adres: ul. Aleja Solidarności 14 A, 83-110 Tczew 
Telefon: (58) 531 32 13  
E-mail: gdtc@ praca.gov.pl

Mieszkańcy powiatu tczewskiego którzy potrzebują wsparcia PUP w Tczewie, mogą skontaktować się z urzędem telefonicznie lub mailowo. Dział obsługi klienta Powiatowego Urzędu Pracy w Tczewie jest otwarty dla wszystkich klientów na stanowiskach ułożonych alfabetycznie według nazwisk. Z PUP Tczew kontakt możliwy jest telefonicznie pod numerem (58) 531 34 15. Połączenia są obsługiwane przez pracowników sekretariatu jednostki. Wszelkie pytania można również kierować na adres mailowy Powiatowego Urzędu Pracy w Tczewie. Warto skorzystać z tej opcji, gdy otrzymanie odpowiedzi nie jest pilne. Dodatkowo PUP Tczew kontakt obsługuje z wykorzystaniem formularza kontaktowego. Jest to wygodna i często wykorzystywana opcja przez interesantów.

Godziny otwarcia Urząd Pracy Tczew

Poniedziałek-piątek 7:00-15:00

Obsługa interesantów PUP Tczew 
Poniedziałek-piątek 7:30-14:00

PUP Tczew telefon

Poza numerem sekretariatu PUP Tczew obsługuje połączenia na każdym ze stanowisk. Należy wiedzieć, że w Urzędzie Pracy w Tczewie książka telefoniczna skonstruowana jest na podstawie numerów wewnętrznych. Poniżej dostępny jest spis najczęściej poszukiwanych numerów kontaktowych w PUP Tczew.

Urząd Pracy Tczew telefon: (58) 531 32 13

Centrum Aktywizacji Zawodowej PUP Tczew
Stażewew. 354
Krajowy Fundusz Szkoleniowywew. 305
Dodatek aktywizacyjnywew. 348
Dotacje na rozpoczęcie działalnościwew. 367, 368, 369
Pośrednictwo pracywew. 345, 365, 366
Szkoleniawew. 304, 370
Cudzoziemcywew. 306, 342
Rejestracja bezrobotnychwew. 314, 450
EURESwew. 339
Telefony w Centrum Aktywizacji Zawodowej PUP w Tczewie

PUP Tczew oferty pracy

Wskazane jest, aby poszukując zatrudnienia w powiecie tczewskim korzystać z ofert Urzędu Pracy Tczew. Oferty pracy są szczegółowo opisane przez kadrę zarządzającą platformą, dostępne są dane dotyczące stawki godzinowej, rodzaju umowy, a także proponowanego wynagrodzenia. Oferowane są możliwość znalezienia odpowiedniej oferty pracy, filtrując ją według preferencji i potrzeb interesantów. Urząd Pracy Tczew oferty pracy publikuje online, jednak wszystkie informacje dostępne są również stacjonarnie.

Jednostka PUP Tczew oferty pracy dla niepełnosprawnych również udostępnia online. Informacje na ten temat znajdują się między nazwą stanowiska a miejscem pracy. Oferty pracy dla niepełnosprawnych oznaczone są niebieską ikoną osoby poruszającej się na wózku.

PUP Tczew rejestracja

Rejestracja jako osoba bezrobotna może nieść za sobą wiele pozytywnych skutków szczególnie dla osób które mają problem ze znalezieniem zatrudnienia. Warto wiedzieć, że PUP Tczew rejestracje bezrobotnych umożliwia stacjonarnie w budynku instytucji, a także online. 

Chcąc zarejestrować się w Urzędzie Pracy jako osoba bezrobotna należy zebrać potrzebne dokumenty i dopełnić formalności z pracownikiem instytucji. Konieczne mogą być świadectwa pracy, ukończenia szkoły, zaświadczenia lekarskie, a także dowód osobisty. Warto wiedzieć, że PUP Tczew rejestracje bezrobotnych umożliwia również online. Możliwość ta jest dostępna dla osób które są w stanie potwierdzić swoją tożsamość online poprzez profil zaufany. W instytucji Urząd Pracy Tczew rejestracja bezrobotnych prowadzona jest w godzinach obsługi interesantów. 

Urząd pracy Tczew staże

Dla osób młodych i mniej doświadczonych pozytywnym zjawiskiem jest możliwość uczestniczenia w szkoleniach, kursach czy płatnych stażach organizowanych przez Urząd Pracy w Tczewie. Organizowane przez PUP Tczew staże są jedną z form aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych na rynku pracy. Z tego powodu warto przeglądać stronę internetową, na której dostępne są oferty stażu dla osób zainteresowanych.

Liczba wyświetleń: 1239Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS