Urząd Skarbowy Żywiec

Urząd Skarbowy Żywiec

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: śląskie

Urząd Skarbowy Żywiec

Bezpośredni kontakt do Urzędu Skarbowego w Żywcu, numery kont bankowych. Urząd Skarbowy w Żywcu godziny otwarcia, telefony w instytucji. Urząd Skarbowy Żywiec adres.

Urząd Skarbowy w Żywcu

Aby umożliwić petentom szybki dostęp do jednostek Krajowej Administracji Skarbowej, Urzędy Skarbowe dostępne są w wielu miastach. Również na terenie województwa śląskiego znajduje mieści się sporo jednostek KAS. Jedną z nich jest Urząd Skarbowy w Żywcu. Instytucja ta zgodnie ze swoimi właściwościami obsługuje mieszkańców z wybranych części województwa. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Żywcu obejmuje oczywiście mieszkańców Żywca, ale również gmin takich jak Czernichów, Gilowice, Jeleśnia, Koszarawa, Lipowa, Łękawica, Łodygowice, Milówka, Radziechowy-Wieprz, Rajcza, Ślemień, Świnna, Ujsoły, Węgierska Górka.

Urząd Skarbowy Żywiec kontakt

Niektóre osoby mogą nie mieć świadomości, iż Urząd Skarbowy Żywiec mieści się w dwóch budynkach. Co za tym idzie udostępniony przez Urząd Skarbowy Żywiec adres składa się w rzeczywistości z dwóch zupełnie różnych lokalizacji. Dzieje się tak ze względu na fakt, że obsługa klientów przeprowadzana jest w oddzielnych budynkach.

Urząd Skarbowy w Żywcu budynek A
Adres: Krasińskiego 11, 34-315 Żywiec

Urząd Skarbowy z Żywcu budynek B
Adres: ul. Powstańców Śląskich 1, 34-300 Żywiec

Osoby które chcą uzyskać dodatkowe informacje o placówce jaką jest Urząd Skarbowy Żywiec kontakt mogą nawiązać za pośrednictwem telefonu lub adresu e-mail. Warto pamiętać, że podczas przesyłania wiadomości mailowych wymagane jest zawarcie adresu zamieszkania, imienia oraz nazwiska nadawcy. Dodatkowo konieczne jest określenie głównego tematu wiadomości.

Telefon: 33 86 51 300
Fax: 33 86 13 985
E-mail: [email protected]

Urząd Skarbowy w Żywcu godziny otwarcia

Aby zapewnić optymalne godziny otwarcia Urząd Skarbowy Żywiec, dostępny jest dla podatników we wszystkie dni robocze. Telefoniczna jak i stacjonarna obsługa klienta od wtorku do piątku prowadzona jest w godzinach 8:00-14:00. Natomiast w poniedziałki Urząd Skarbowy w Żywcu działa w wydłużonych godzinach od 8:00 do 18:00. Takie rozwiązanie pozwala większej ilości petentów na realizacje formalności stacjonarnie. Ważną kwestią dotyczącą osobistych wizyt w oddziale KAS – Urząd Skarbowy w Żywcu – jest obowiązek rezerwacji terminu wizyty. Najszybszym sposobem jest wypełnienie formularza online, który pozwala określić cel odwiedzin, a także datę i godzinę. Dodatkowo Urząd Skarbowy Żywiec rezerwacje wizyt obsługuje telefonicznie pod numerem 33 865 13 70.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Żywcu

  • poniedziałek 8:00-18:00
  • wtorek 8:00-14:30
  • środa 8:00-14:30
  • czwartek 8:00-14:30
  • piątek 8:00-14:30

Urząd Skarbowy Żywiec opłata za samochód

Przy zakupie pojazdu, w większości przypadków kupującego obowiązuje podatek PCC-3. Opłatę za samochód Urząd Skarbowy w Żywcu przyjmuje na specjalny numer konta. W instytucji Urząd Skarbowy Żywiec opłata za samochód jak w innych instytucjach podatkowych wynosi 2%. Numery kont bankowych w US w Żywcu dostępne są na stronie instytucji w zakładce organizacja/numery rachunków bankowych.

Liczba wyświetleń: 1533Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS