Urząd Pracy Żywiec

Urząd Pracy Żywiec

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: śląskie

Urząd Pracy Żywiec

Urząd Pracy Żywiec godziny otwarcia, numer telefonu, BIP, adres, e-mail, godziny urzędowania. PUP Żywiec oferty pracy, dotacje, kursy, szkolenia, staże, praca.

PUP Żywiec 

Instytucja, jaką jest PUP Żywiec, działa głównie w temacie związanym z walką z bezrobociem. Urząd Pracy Żywiec, zajmuje się analizą rynku pracy, a także pomaga bezrobotnym uzyskać zatrudnienie. Żywiec PUP nie tylko pomaga znaleźć pracę interesantom, którzy jej poszukują, ale także zapewnia kursy, szkolenia oraz staże. W instytucji Urząd Pracy Żywiec kursy organizowane dla osób bezrobotnych mogą trwać od 6 do 14 miesięcy w zależności od wprowadzanego programu. Z kursów oraz szkoleń mogą korzystać zarejestrowane W Urząd Pracy Żywiec osoby bezrobotne, oraz poszukujące zatrudnienia. Decyzję dotyczącą skierowania na szkolenie podejmuje starosta. Warto skorzystać w Urzędzie Pracy Żywiec z dostępnych kursów, staży oraz szkoleń, ponieważ dzięki nim można uzyskać doświadczenie zawodowe, a także zdobyć umiejętności praktyczne i poszerzać swoją wiedzę z różnych dziedzin. Ukończenie stażu ułatwia znalezienie pracy oraz uzyskanie lepszej pozycji na rynku i odpowiednich zarobków. 

W instytucji, którą jest Urząd Pracy Żywiec dotacje, mogą uzyskać osoby spełniające odpowiednie wymagania. Między innymi musi być to osoba bezrobotna, która nie pobiera dochodów z innej pracy zarobkowej. Interesant również nie może pozyskiwać środków pielęgnacyjnych wynikających z opieki nad osobą niepełnosprawną. Dotacja uzyskana w Urzędzie Pracy Żywiec jest przeznaczona na założenie własnej działalności gospodarczej.

Urząd Pracy Żywiec oferty pracy

Oferty pracy Żywiec PUP dotyczą różnych branży. Można znaleźć pracę z branży budowlanej, kosmetycznej, gastronomicznej czy biurowej. Osoby, które nie wiedzą do końca jeszcze, w jakiej branży chcą wykonywać swoją pracę, na pewno znajdą coś, co je zainteresuje i nie będą mieć problemu z wyborem. Urząd Pracy Żywiec oferty pracy udostępnia oraz aktualizuje codziennie na stronie internetowej, do której ma wgląd każdy posiadający dostęp do internetu. Oferty, które już wygasły są na bieżąco usuwane, w celu postawienia tylko ważnych ofert pracy w Żywiec PUP. W instytucji PUP Żywiec praca jest wykonywana wyłącznie przez doświadczone osoby. Posiadają one odpowiednie kwalifikacje oraz umiejętności dobrego kontaktu z interesantem. Dzięki temu wizyta w Urzędzie Pracy Żywiec jest bardzo przyjemna oraz profesjonalna. 

Urząd Pracy Żywiec godziny otwarcia

Urząd Pracy Żywiec godziny otwarcia posiada jednoznaczne z godzinami jego urzędowania. PUP Żywiec jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00. W weekendy instytucja nie obsługuje interesantów. 

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek: 7:00-15:00
Wtorek: 7:00-15:00
Środa: 7:00-15:00
Czwartek: 7:00-15:00
Piątek: 7:00-15:00

W powyższych Godzinach Urząd Pracy w Żywcu obsługuje interesantów osobiście oraz zdalnie. W celu uniknięcia kolejki podczas osobistej wizyty w Urzędzie należy wcześniej umówić wizytę.

Urząd Pracy Żywiec kontakt

Z instytucją Urząd Pracy Żywiec kontakt można uzyskać telefonicznie oraz za pomocą poczty elektronicznej. PUP Żywiec na wiadomości mailowe odpowiada wyłącznie dotyczące tematów, związanych z zatrudnieniem oraz rejestracją bezrobotnych.

Numery telefonu do Urzędu Pracy Żywiec: 033 475 33,  33 475 75 51

Adres e-mail: [email protected]

Urząd Pracy Żywiec adres:
34-300 Żywiec
ul. Łączna 28

Strona BIP PUP Żywiec zawierające wszystkie podstawowe informacje o Urzędzie zostanie przeniesiona do archiwum. Będzie ona dostępna pod innym adresem.

Liczba wyświetleń: 698Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS