Urząd Pracy Warszawa

Urząd Pracy Warszawa

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: mazowieckie

Urząd Pracy Warszawa

Urząd Pracy Warszawa kontakt dla interesantów. Wojewódzki Urząd Pracy Warszawa filie i wydziały. Na portalu dostępne oferty pracy Urzędu Pracy w Warszawie.

Urząd Pracy Warszawa kontakt

Ze względu na dużą powierzchnie miasta Warszawy Urząd Pracy w stolicy funkcjonuje w trzech oddziałach. Każda z jednostek Urzędu Pracy Warszawa obsługuje mieszkańców z konkretnych dzielnic miasta. Urząd Pracy Warszawa kontakt z interesantami realizuje stacjonarnie oraz z wykorzystaniem poczty elektronicznej i telefonu. Poniżej dostępne są dane kontaktowe każdego z oddziałów Urzędu Pracy w Warszawie.

Powiatowy Urząd Pracy Warszawa prowadzi także statystyki i analizy rynku pracy. Dane dostępne są dla wszystkich zainteresowanych na stronie internetowej urzędu.

Urząd Pracy Warszawa Ciołka

Oddział Urzędu Pracy w Warszawie przy ulicy Ciołka 10A, jest dostępny dla mieszkańców dzielnic Bemowo, Bielany, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz. Urząd Pracy Warszawa Ciołka prowadzi obsługę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00. Chcąc się skontaktować, można skorzystać z poczty elektronicznej lub wykonać telefon na podany numer kontaktowy. 

Adres: Erazma Ciołka 10A, 01-402 Warszawa
Telefon: 22 391 13 00
E-mail: [email protected] 

Urząd Pracy Warszawa Grochowska

Jednostka Urzędu Pracy przy ulicy Grochowskiej działa w dni robocze od 8:00 do 15:00, poza podanym czasem obsługa interesantów nie jest prowadzona. Urząd Pracy Warszawa Grochowska przyjmuje osoby z dzielnic Białołęka, Praga Płd., Praga Płn., Rembertów, Targówek, Wawer oraz Wesoła.

Adres: ul.Grochowska 171B, 04-111 Warszawa 
Telefon: 22 391 13 00
E-mail: [email protected] 

Wojewódzki Urząd Pracy Warszawa

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie znajduje się przy ulicy Młynarskiej, dodatkowo, aby ułatwić obsługę interesantów z całego województwa, dostępne są filie urzędu. UP działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Warto wiedzieć, że kontakt z  Wojewódzkim Urzędem Pracy w Warszawie jest możliwy również poprzez formularz kontaktowy.

Adres: ul. Młynarska 16, 01-205 Warszawa
Telefon: 22 578 44 00
E-mail: [email protected] 

Niektóre dokumenty do Urzędu Pracy w Warszawie można wysyłać poprzez skrzynkę ePUAP pod adresem /WUP_Warszawa/SkrytkaESP.

Wszystkie informacje dotyczące wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie, a także dane kontaktowe filii w województwie mazowieckim dostępne są a stronie WUP Warszawa.

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Ciechanowie

Adres: ul. Wodna 1, 06-400 Ciechanów

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Ostrołęce

Adres: ul. Rolna 30A, 07-410 Ostrołęka

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Płocku

Adres: 09-402 Płock, ul. Kolegialna 19
 

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Radomiu

Adres: 26-600 Radom, ul Mokra 2
 

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Siedlcach

Adres: ul. Pułaskiego 19/21, 08-110 Siedlce

Urząd Pracy Warszawa oferty pracy

Do zadań Urzędu Pracy należy między innymi przeciwdziałanie bezrobociu. Z tego powodu Urząd Pracy w Warszawie udostępnia zainteresowanym oferty pracy. Poszukując pracy w Warszawie, warto zajrzeć na stronę urzędu pracy w celu wyszukania interesujących ofert. Oferty pracy Warszawa Urząd Pracy gromadzi w tabeli. Struktura ewidencji ofert pracy jest prosta i czytelna. Katalog składa się numeru stanowiska, daty dodania ogłoszenia oraz nazwy stanowiska. Urząd Pracy w Warszawie udostępnia również konkretne wymagania stawiane przez pracodawcę przy aplikacji na dane stanowisko. W informacjach o zatrudnieniu można także znaleźć godziny pracy, proponowane wynagrodzenie czy typ umowy. Urząd Pracy oferty Warszawa — udostępnionych jest wiele ofert, wynika to z faktu, iż pracodawcy kontaktują się z UP w celu zamieszczenia ogłoszenia. Urząd Pracy Warszawa oferty pracy pozwala również wynajdywać przez wyszukiwarkę. Pozwala to na odszukanie stanowiska na rynku lokalnym, a także w krajach Unii Europejskiej.

Urząd Pracy Warszawa 50+

Warszawa Urząd Pracy organizuje projekt dla osób w wieku emerytalnym, ale także dla pracodawców z miasta stołecznego Warszawy. Idea 'Dobry pracownik nie ma wieku' ma na celu uaktywnienie zawodowo osób w wieku 50+. Urząd Pracy Warszawa dofinansowanie przeznacza dla pracodawców zatrudniających emerytów w ramach projektu. Jeżeli chodzi o korzyści dla pracownika to oczywiście aktywne spędzanie czasu, dodatkowe pieniądze, a także socjalizacja z ludźmi. 

Liczba wyświetleń: 4501Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS