Wydział Komunikacji Chojnice

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: pomorskie

Wydział Komunikacji Chojnice

Zadania realizowane przez Wydział Komunikacji Chojnice. Wydział Komunikacji w Chojnicach rejestracja pojazdu, druki do pobrania, rezerwacja terminu wizyty.

Wydział Komunikacji Chojnice kontakt

Wszystkie potrzebne dane kontaktowe Wydziału Komunikacji w Chojnicach udostępnione są powyżej. Wydział Komunikacji Chojnice kontakt zdalny z interesantami realizuje na dwa sposoby. Petenci mogą przesłać wszelkie zapytania, korzystając z poczty elektronicznej. Pracownicy wydziału na otrzymane wiadomości odpowiadają najszybciej jak to możliwe. W zależności od obłożenia placówki czas oczekiwania na odpowiedź z Wydziału Komunikacji może wynosić do kilku dni roboczych.

Drugi sposób umożliwiający kontakt z Wydziałem Komunikacji Chojnic to skorzystanie z podanego numeru telefonu. Należy zaznaczyć, że jest to najszybszy kanał kontaktowy, dzięki któremu interesanci w danej chwili uzyskają potrzebne informacje.

Wydział Komunikacji Chojnice rezerwacja wizyty

Możliwa w jednostce organizacyjnej, którą jest Wydział Komunikacji Chojnice rezerwacja wizyty jest bardzo wygodna, ponieważ petenci, wybierając się osobiście do placówki nie muszą czekać w kolejce. Termin wizyty można zarezerwować online, wpisując swoje dane, jakimi są imię, nazwisko oraz numer PESEL. Godnym uwagi jest fakt, że można to zrealizować również korzystając z podanego numeru telefonu. Realizując połączenie petenci rezerwują termin na konkretną datę oraz godzinę.

Kontakt Wydział Komunikacji Chojnice

Adres: 31 stycznia 56, 89-600 Chojnice

Telefon: 52 396 65 19, 52 396 65 18

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Chojnice:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-16:00
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-16:00
  • Piątek 7:30-14:30

Wydział Komunikacji w Chojnicach

Instytucja, jaką jest Wydział Komunikacji w Chojnicach realizuje wiele spraw między innymi rejestracja używanego oraz nowego samochodu, wyrejestrowanie pojazdu, a także wymiana tablic rejestracyjnych. Wydział, o którym mowa umożliwia również petentom wyrobienie wtórnika dowodu rejestracyjnego. Zajmuje się również wycofaniem pojazdu z ruchu stale lub na określony czas. Wydział Komunikacji Chojnice jest również miejscem, gdzie petenci mogą odebrać dokument prawa jazdy.

Wydział Komunikacji Chojnice druki do pobrania

Warto wiedzieć, że Wydział Komunikacji Chojnice druki do pobrania online, dzięki czemu dokumenty można samodzielnie wydrukować i samodzielnie dostarczyć do placówki. Obecnie istnieje możliwość składania większości dokumentów drogą elektroniczną. Oczywiście Wydział Komunikacji Chojnice tę możliwość zarezerwował dla petentów mogących potwierdzić swoją tożsamość online przykładowo z wykorzystaniem kwalifikowanego podpisu elektronicznego.

Wydział Komunikacji Chojnice prawo jazdy

Przede wszystkim po zdanym egzamin na prawo jazdy Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego do Wydziału Komunikacji Chojnic przesyła informacje o uzyskaniu pozytywnego wyniku. Wydział Komunikacji Chojnice prawo jazdy wydaje po sprawdzeniu, czy petent załatwił wszelkie formalności. Interesant może odebrać prawo jazdy po uiszczeniu wymaganej opłaty. Opłatę można zrealizować osobiście w placówce oraz przelewem na numer konta bankowego. Średni czas oczekiwania na prawo jazdy w Chojnicach to dwa tygodnie.

Wydział Komunikacji Chojnice rejestracja pojazdu

Osoby, które dokonały zakupu samochodu mają obowiązek go zarejestrować. Realizowana przez Wydział Komunikacji Chojnice rejestracja pojazdu wymaga przedstawienie wszystkich wymaganych dokumentów, jakimi są między innymi wniosek o rejestrację pojazdu, karta pojazdu, oryginalny dowód zakupu pojazdu, potwierdzenie uiszczenia opłaty, a także dowód tożsamości. W przypadku samochodu używanego należy przedstawić również tablice rejestracyjne oraz potwierdzenie zawarcia umowy z ubezpieczycielem. Rejestracja pojazdu w Wydziale Komunikacji w Chojnicach jest możliwa do zrealizowania podczas jednej wizyty w placówce.

Mapa Wydział Komunikacji Chojnice

Liczba wyświetleń: 418Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS