Wydział Komunikacji Sieradz

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: łódzkie

Wydział Komunikacji Sieradz

Jak zarejestrować oraz wyrejestrować pojazd w Wydziale Komunikacji Sieradz? Wydział Komunikacji w Sieradzu druki, rezerwacja wizyty online, wnioski.

Sieradz Wydział Komunikacji kontakt

Istniejący w mieście Sieradz Wydział Komunikacji kontakt realizuje z mieszkańcami na wiele sposobów. W celu uzyskania informacji można zadzwonić pod podany numer telefonu. Wszystkie dane kontaktowe wraz z harmonogramem godzin otwarcia udostępniono powyżej. Istnieje także możliwość wysłania zapytania korzystając w tym celu z poczty elektronicznej. Pracownicy Wydziału Komunikacji Sieradza starają się odpowiadać na wszystkie otrzymane wiadomości w jak najkrótszym czasie. Oczywiście Wydział Komunikacji Sieradz kontakt umożliwia w godzinach otwarcia placówki.

Wydział Komunikacji w Sieradzu – rezerwacja wizyty online

Oferowana przez Wydział Komunikacji w Sieradzu rezerwacja wizyty online to odpowiednia opcja dla osób, które nie chcą uniknąć oczekiwania w kolejce. Interesanci mogą zarezerwować wizytę podając swoje imię, nazwisko oraz numer PESEL. Warto wiedzieć, że można to zrealizować również telefonicznie. Udostępniona przez Wydział Komunikacji Sieradz rezerwacja wizyt cieszy się dużym zainteresowaniem petentów. Warto pamiętać, że do każdej ze spraw konieczne jest zarezerwowanie odrębnej wizyty.

Kontakt Wydział Komunikacji Sieradz

Adres: Plac Wojewódzki 3, 98-200 Sieradz

Telefon: 43 822 05 01, 43 822 05 02

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Sieradz:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Wydział Komunikacji w Sieradzu

Zainteresowane osoby, które chcą odebrać prawo jazdy lub załatwić inne sprawy związane z pojazdem powinny się udać w tym celu do Wydziału Komunikacji. Zajmuje się on również wieloma innymi sprawami. Wydział Komunikacji w Sieradzu przede wszystkim wydaje dowody rejestracyjne, wydaje oraz legalizuje tablice rejestracyjne, oraz wydaje decyzje o czasowej rejestracji. Ten wydział zajmuje się również dokonywaniem zmian w dowodach rejestracyjnych oraz kartach pojazdu, wydawaniem wtórników dokumentów oraz przywracaniem uprawnień do kierowania pojazdami.

Wydział Komunikacji Sieradz wniosek o wyrejestrowanie pojazdu

Procedura wyrejestrowania pojazdu jest konieczna do zrealizowania wy wypadku kradzieży, oddania do kasacji, wywiezienia za granicę czy trwałego utracenia. W instytucji Wydział Komunikacji Sieradz wniosek o wyrejestrowanie pojazdu musi obowiązkowo zawierać wszystkie potrzebne informacje. Przyjmowany przez Wydział Komunikacji Sieradz wniosek o wyrejestrowanie powinien zawierać dane właściciela pojazdu, dane techniczne pojazdu, a także powód wyrejestrowania oraz dokument, który upoważnia do złożenia wniosku.

Wydział Komunikacji Sieradz prawo jazdy

Interesanci powinni wiedzieć, że Wydział Komunikacji Sieradz prawo jazdy wydaje po złożeniu wymaganego wniosku. W urzędzie należy opłacić również wszystkie należności związane z wydaniem dokumentu. Po dopełnieniu formalności w placówce konieczne będzie odczekanie około 2 tygodni. W tym czasie Wydział Komunikacji Sieradz prawo jazdy wyda do rąk własnych lub prześle pocztą na adres zamieszkania interesanta. Ile się czeka na prawo jazdy w Sieradzu? Po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu na prawo jazdy i złożeniu wniosku o wydanie prawa jazdy w Wydziale Komunikacji w Sieradzu można zastanawiać się w jakim czasie blankiet zostanie wyrobiony. Zwykle Wydział Komunikacji Sieradz prawo jazdy wydaje w czasie od dwóch tygodni do maksymalnie miesiąca. Jeżeli czas miałby zostać wydłużony, petent zostanie o tym odpowiednio poinformowany.

Mapa Wydział Komunikacji Sieradz

Liczba wyświetleń: 631Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS