ZUS Sieradz

ZUS Sieradz – Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Sieradzu

Kategoria: ZUS

Województwo: łódzkie

ZUS Sieradz – Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Sieradzu

ZUS Sieradz godziny otwarcia, kontakt, numer telefonu, adres. Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Sieradzu emerytury, renty, druki do pobrania, oferty pracy.

ZUS Sieradz godziny otwarcia

Państwowa jednostka organizacyjna, którą jest ZUS Sieradz jest otwarta od poniedziałku do piątku. W poniedziałki czas pracy jest dłuższy niż w pozostałe dni. Warto pamiętać, że ZUS Sieradz godziny otwarcia ma adekwatne do godzin, w których przyjmowane są wszystkie zainteresowane osoby. Z usług, jakie oferuje Sieradz ZUS, mogą korzystać osoby zamieszkujące gminy Błaszki, Brąszewice, Brzeźnio, Burzenin, Goszczanów, Klonowa, Sieradz, Warta, Wróblew oraz Złoczew. 

ZUS Sieradz godziny otwarcia:
Poniedziałek: 8:00-17:00
Wtorek: 8:00-15:00
Środa: 8:00-15:00
Czwartek: 8:00-15:00
Piątek: 8:00-15:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

ZUS Sieradz kontakt

Instytucja, jaką jest ZUS Sieradz kontakt zdalny z interesantem, umożliwia wyłącznie w czasie godzin otwarcia. Można go uzyskać za pomocą niżej podanego numeru telefonu. Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Sieradzu kontaktem telefonicznych może udzielić wszystkich informacji, które są związane z zasiłkami, emeryturami, rentami, świadczeniami, a także z wyjazdem do sanatoriów i innych ośrodków rehabilitacyjnych. 

ZUS Sieradz numer telefonu: 22 560 16 00 
ZUS Sieradz adres: ul. Piłsudskiego 8, 98-200 Sieradz 

ZUS Sieradz emerytury 

ZUS Sieradz emerytury może wypłacać osobom, które osiągnęły wymagany staż pracy oraz ukończyły odpowiedni wiek. W Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych w Sieradzu wniosek o przyznanie świadczenia emerytalnego interesanci mogą składać podczas osobistej wizyty, a także w formie elektronicznej. Taki sposób składania formularzy jest znacznie wygodniejszy. Pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu, ponieważ jest on wykonywany bez konieczności wychodzenia z domu. Sieradz ZUS dokonuje wypłat emerytur do 30 dni roboczych, które są liczone od daty przyznania świadczenia. Wszystkie dostępne w instytucji ZUS Sieradz druki do pobrania znajdują się na głównej stronie internetowej. Każda osoba posiadająca dostęp do internetu ma prawo je pobrać. 

ZUS Sieradz praca

Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Sieradzu zajmuje się między innymi kontrolą orzecznictwa o czasowej niezdolności do pracy, dysponowaniem środkami finansowymi funduszów ubezpieczeń społecznych oraz środkami Funduszu Alimentacyjnego, opiniowaniem projektów aktów prawnych z zakresu zabezpieczenia społecznego, a także opracowywaniem aktuarialnych analiz i prognoz w zakresie ubezpieczeń społecznych. W ZUS Sieradz praca wykonywana jest przez wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Każda zatrudniona w tej jednostce osoba posiada wymagane wykształcenie, duże doświadczenie zawodowe oraz szeroki zakres umiejętności. W czasie prowadzenia rekrutacji na nabór pracowników, ZUS Sieradz oferty pracy udostępnia na stronie internetowej. 

Liczba wyświetleń: 679Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS