Wydział Komunikacji Warszawa

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: mazowieckie

Wydział Komunikacji Warszawa

Wydział Komunikacji w Warszawie upoważnienie do rejestracji, pełnomocnictwo. Jak zarejestrować samochód w Wydziale Komunikacji Warszawa? Kontakt z Wydziałem Komunikacji w Warszawie.

Wydział Komunikacji Warszawa kontakt

Oferowany przez Wydział Komunikacji Warszawa kontakt, petenci mogą uzyskać na dwa sposoby. Najszybszym z nich jest wykonanie połączenia na podany numer telefonu wydziału komunikacji w Warszawie. Konsultanci, którzy obsługują telefon udzielają profesjonalnej pomocy każdej dzwoniącej osobie. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się powyżej.

Przesłanie wiadomości mailowej za pomocą poczty elektronicznej to kolejny kanał kontaktowy oferowany przez Wydział Komunikacji Warszawy umożliwiający uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania. Pracownicy Wydziału Komunikacji w Warszawie na otrzymane maile starają się odpowiadać w jak najkrótszym czasie. Osoby, które planują osobistą wizytę w placówce, powinny wiedzieć, że w soboty oraz niedziele instytucja nie pracuje. Co za tym idzie Wydział Komunikacji Warszawa kontakt zwrotny zrealizuje w najbliższy dzień roboczy.

Wydział Komunikacji w Warszawie rezerwacja wizyty online

Bardzo dużym udogodnieniem jest prowadzona przez Wydział Komunikacji w Warszawie rezerwacja wizyty online. Dzięki temu można uniknąć niechcianej kolejki, kiedy osobiście trzeba załatwić sprawę w instytucji. Cały proces można wykonać także za pomocą kontaktu telefonicznego. Rezerwacja wizyty w Wydziale Komunikacji w Warszawie pozwala zaoszczędzić czas na czekaniu w kolejce.

Kontakt Wydział Komunikacji Warszawa

Adres: Leona Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa

Telefon: 22 443 91 50, 22 443 91 61

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Warszawa:

 • Poniedziałek 8:00 - 18:00
 • Wtorek 8:00 - 16:00
 • Środa 8:00 - 16:00
 • Czwartek 8:00 - 16:00
 • Piątek 8:00 - 16:00

Wydział Komunikacji w Warszawie

Realizowane przez Wydział Komunikacji w Warszawie zadania są bardzo różnorodne. Wszystkie zainteresowane osoby mogą się tam udać w sprawie rejestracji pojazdu, wyrejestrowania samochodu, wymiany tablic rejestracyjnych, a także ich legalizacji. Wydział Komunikacji Warszawa dokonuje również czasowego wycofania pojazdu z ruchu. Umożliwia petentom wyrobienie wtórnika dowodu rejestracyjnego, a także odbiór prawa jazdy.

Wydział Komunikacji Warszawa rejestracja pojazdu

Aby zarejestrować pojazd, należy przygotować odpowiednie dokumenty. Przede wszystkim jest to wniosek o rejestrację pojazdu w Warszawie, oświadczenie o miejscu zamieszkania, potwierdzenie uiszczenia opłaty, dowód rejestracyjny, a także potwierdzenie własności pojazdu. Wykonywana przez Wydział Komunikacji Warszawa rejestracja pojazdu jest obowiązkowa dla osób, które dokonały zakupu samochodu. Warto zaznaczyć, że koniecznie jest również wykupienie ubezpieczenia OC. Rejestracja pojazdu w Warszawie nie jest skomplikowana, jeżeli petent okaże komplet potrzebnych dokumentów, wszystkie formalności mogą zostać zrealizowane już podczas jednej wizyty.

Wydział Komunikacji Warszawa wyrejestrowanie pojazdu

Ważnym aspektem jest to, że w jednostce Wydział Komunikacji Warszawa wyrejestrowanie pojazdu jest również realizowane. Kwestie z tym związane można załatwić również online. Aby zrealizować całą procedurę, również należy złożyć wymagane dokumenty, jakimi są między innymi dowód rejestracyjny pojazdu, dokument tożsamości, dowód wpłaty oraz wniosek o wyrejestrowanie pojazdu.

Interesanci mogą wyrejestrować pojazd, kiedy zostanie on skradziony, wywieziony za granicę, oddany do kasacji lub zezłomowany. Wydział Komunikacji Warszawa wyrejestrowanie pojazdu obsługuje również w terminie czasowym.

Mapa Wydział Komunikacji Warszawa

Liczba wyświetleń: 303

  Top Wydział Komunikacji

 1. Wydział Komunikacji Łódź
 2. Wydział Komunikacji Katowice
 3. Wydział Komunikacji Lublin
 4. Wydział Komunikacji Kraków
 5. Wydział Komunikacji Cieszyn


Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS