Wydział Komunikacji Wołomin

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: mazowieckie

Wydział Komunikacji Wołomin

Wydział Komunikacji w Wołominie upoważnienie do rejestracji, pełnomocnictwo. Jak zarejestrować samochód w Wydziale Komunikacji Wołomin? Kontakt z Wydziałem Komunikacji w Wołominie.

Wydział Komunikacji Wołomin kontakt

Oferowany przez Wydział Komunikacji Wołomin kontakt, petenci mogą uzyskać na dwa sposoby. Najszybszym z nich jest wykonanie połączenia na podany numer telefonu wydziału komunikacji w Wołominie. Konsultanci, którzy obsługują telefon udzielają profesjonalnej pomocy każdej dzwoniącej osobie. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się powyżej.

Przesłanie wiadomości mailowej za pomocą poczty elektronicznej to kolejny kanał kontaktowy oferowany przez Wydział Komunikacji Wołomina umożliwiający uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania. Pracownicy Wydziału Komunikacji w Wołominie na otrzymane maile starają się odpowiadać w jak najkrótszym czasie. Osoby, które planują osobistą wizytę w placówce, powinny wiedzieć, że w soboty oraz niedziele instytucja nie pracuje. Co za tym idzie Wydział Komunikacji Wołomin kontakt zwrotny zrealizuje w najbliższy dzień roboczy.

Wydział Komunikacji w Wołominie rezerwacja wizyty online

Bardzo dużym udogodnieniem jest prowadzona przez Wydział Komunikacji w Wołominie rezerwacja wizyty online. Dzięki temu można uniknąć niechcianej kolejki, kiedy osobiście trzeba załatwić sprawę w instytucji. Cały proces można wykonać także za pomocą kontaktu telefonicznego. Rezerwacja wizyty w Wydziale Komunikacji w Wołominie pozwala zaoszczędzić czas na czekaniu w kolejce.

Kontakt Wydział Komunikacji Wołomin

Adres: Kobyłkowska 1A, 05-200 Wołomin

Telefon: 22 346 13 01,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Wołomin:

  • Poniedziałek 9:00-16:30
  • Wtorek 8:00-15:30
  • Środa 8:00-15:30
  • Czwartek 8:00-15:30
  • Piątek 8:00-15:30

Wydział Komunikacji w Wołominie

Zainteresowane osoby, które chcą odebrać prawo jazdy lub załatwić inne sprawy związane z pojazdem powinny się udać w tym celu do Wydziału Komunikacji. Zajmuje się on również wieloma innymi sprawami. Wydział Komunikacji w Wołominie przede wszystkim wydaje dowody rejestracyjne, wydaje oraz legalizuje tablice rejestracyjne, oraz wydaje decyzje o czasowej rejestracji. Ten wydział zajmuje się również dokonywaniem zmian w dowodach rejestracyjnych oraz kartach pojazdu, wydawaniem wtórników dokumentów oraz przywracaniem uprawnień do kierowania pojazdami.

Wydział Komunikacji Wołomin wniosek o wyrejestrowanie pojazdu

Procedura wyrejestrowania pojazdu jest konieczna do zrealizowania wy wypadku kradzieży, oddania do kasacji, wywiezienia za granicę czy trwałego utracenia. W instytucji Wydział Komunikacji Wołomin wniosek o wyrejestrowanie pojazdu musi obowiązkowo zawierać wszystkie potrzebne informacje. Przyjmowany przez Wydział Komunikacji Wołomin wniosek o wyrejestrowanie powinien zawierać dane właściciela pojazdu, dane techniczne pojazdu, a także powód wyrejestrowania oraz dokument, który upoważnia do złożenia wniosku.

Wydział Komunikacji Wołomin prawo jazdy

Interesanci powinni wiedzieć, że Wydział Komunikacji Wołomin prawo jazdy wydaje po złożeniu wymaganego wniosku. W urzędzie należy opłacić również wszystkie należności związane z wydaniem dokumentu. Po dopełnieniu formalności w placówce konieczne będzie odczekanie około 2 tygodni. W tym czasie Wydział Komunikacji Wołomin prawo jazdy wyda do rąk własnych lub prześle pocztą na adres zamieszkania interesanta. Ile się czeka na prawo jazdy w Wołominie? Po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu na prawo jazdy i złożeniu wniosku o wydanie prawa jazdy w Wydziale Komunikacji w Wołominie można zastanawiać się w jakim czasie blankiet zostanie wyrobiony. Zwykle Wydział Komunikacji Wołomin prawo jazdy wydaje w czasie od dwóch tygodni do maksymalnie miesiąca. Jeżeli czas miałby zostać wydłużony, petent zostanie o tym odpowiednio poinformowany.

Mapa Wydział Komunikacji Wołomin

Liczba wyświetleń: 439Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS