Urząd Pracy Wołomin

PUP Wołomin – Urząd Pracy Wołomin

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: mazowieckie

PUP Wołomin – Urząd Pracy Wołomin

Rejestracja PUP Wołomin, godziny otwarcia. Urząd Pracy Wołomin oferty pracy, staże, praktyki. Urząd Pracy Wołomin kontakt telefoniczny, telefon, numer, adres.

Urząd Pracy Wołomin oferty pracy

W celu walki z bezrobociem Urząd Pracy Wołomin publikuje na swojej stronie internetowej oferty pracy. Informacje o aktualnie dostępnych stanowiskach publikowane są w formie tabeli. Urząd Pracy Wołomin regularnie publikuje oferty pracy. Z tego powodu przy poszukiwaniu zatrudnienia należy skorzystać z listy stanowisk, na które jest prowadzona rekrutacja. Urząd Pracy Wołomin oferty pracy udostępnia również stacjonarnie dla osób niekorzystających z Internetu.

Warto pamiętać, że PUP Wołomin oferty pracy dostępne online publikuje na bieżąco. Często pracodawcy zgłaszają się do PUP w Wołominie w celu publikacji oferty zatrudnienia. Dodatkową informacją, która może okazać się przydatna podczas poszukiwania zatrudnienia, jest możliwość filtrowania wyników udostępniona przez Urząd Pracy Wołomin oferty można w łatwy sposób dopasować do indywidualnych preferencji. Osoby, które zarejestrowały się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Wołominie mogą liczyć również na pomoc pracowników PUP w znalezieniu pracy.

Urząd Pracy Wołomin kontakt

PUP Wołomin jest jednym z urzędów pracy na terenie województwa mazowieckiego. Jeżeli chodzi o jego zasięg terytorialny, obejmuje on cały powiat wołomiński, a dokładniej gminy Kobyłka, Poświętne, Wołomin, Ząbki i Zielonka.

Adres: ul. Warszawska 5a, 05-200 Wołomin
E-mail: [email protected]

Jeżeli chodzi o kontakt z Powiatowym Urzędem Pracy w Wołominie, jest on możliwy głównie na trzy sposoby. Oczywiście Urząd Pracy Wołomin kontakt prowadzi telefonicznie. Dzwoniąc pod jeden z podanych numerów można uzyskać potrzebne wsparcie telefoniczne. Dodatkowo istnieje możliwość kontaktu online. Przeznaczono do tego specjalny formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej. Mimo wszystko nie każdy preferuje korzystanie z gotowych arkuszy, wiele osób zdecydowanie preferuje korzystać z poczty elektronicznej. Urząd Pracy Wołomin kontakt mailowy również udostępnia interesantom. Wiadomości i zapytania można skierować na adres [email protected].

Urząd Pracy Wołomin telefon

PUP Wołomin kontakt przez telefon obsługuje pod numerem (0-22) 787 46 20 oraz 787 54 64/65. Warto pamiętać, że telefon Urzędu Skarbowego w Wołominie jest obsługiwany jedynie w godzinach pracy. 

Telefon: (0-22) 787 46 20 oraz 787 54 64/65

Dostępny jest również numer dla osób niepełnosprawnych Urząd Pracy Wołomin telefon pod numerem 22 7874620, przeznaczył jedynie dla osób, które są zainteresowane usługa tłumacza migowego w Urzędzie.

Urząd Pracy Wołomin godziny otwarcia

W zależności od wydziału wewnętrznego i/lub rodzaju formalności godziny otwarcia Urzędu Pracy Wołomin mogą się różnic. W przypadku obsługi interesantów czy to stacjonarnej czy telefonicznej Urząd Pracy Wołomin czynny jest od 8:00 do 14:30 w dni robocze. Urząd Pracy Wołomin otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Urząd Pracy Wołomin godziny otwarcia: 8:00-16:00
PUP Wołomin godziny obsługi interesantów: 8:00-14:30
Klub Pracy: 12:00-14:30

Jeżeli chodzi o wydawanie oświadczeń dotyczących powierzenia wykonywania pracy obywatelom zagranicznym, między innymi państw Republiki Armenii, Republiki Białorusi, Republiki Gruzji, Republiki Mołdawii, Federacji Rosyjskiej lub Ukrainy odbywa się ono od 8:30 do 12:00.

Urząd Pracy Wołomin rejestracja

Należy wiedzieć, że aby otrzymać zasiłek dla bezrobotnych, konieczne jest regularne odwiedzanie Urzędu Pracy w Wołominie. Oczywiście obowiązkowa jest również rejestracja jako osoba bezrobotna, bieżące informowanie instytucji o poszukiwaniu pracy. Osoby poszukujące pracy powinny chodzić na rozmowy kwalifikacyjne i uczestniczyć w sesjach zatrudnienia organizowanych przez Urząd Pracy. Rejestracja jako osoba bezrobotna w Urzędzie Pracy w Wołominie jest możliwa z wykorzystaniem profilu zaufanego. Osoby, które nim dysponują mogą bez konieczności wychodzenia z domu dokonać rejestracji. Z uwagi na to, iż nie każda osoba dysponuje profilem zaufanym Urząd Pracy Wołomin rejestrację przeprowadza również stacjonarnie.

Liczba wyświetleń: 1292Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS