Urząd Skarbowy Wołomin

Urząd Skarbowy Wołomin

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: mazowieckie

Urząd Skarbowy Wołomin

Urząd Skarbowy Wołomin — godziny otwarcia, kontakt, telefon, adres. Informacje na temat kont bankowych, a także opłacie podatku za samochód PCC-3 w US Wołomin.

Urząd Skarbowy Wołomin kontakt

Wołomiński Urząd Skarbowy znajduje się przy ulicy Przejazd 2. W Wołominie działa jeden Urząd Skarbowy, obsługuje on interesantów z całego miasta. Urząd Skarbowy Wołomin kontakt obsługuje telefonicznie oraz poprzez pocztę elektroniczną. 

Urząd Skarbowy Wołomin adres: Przejazd 2, 05-200 Wołomin
Urząd Skarbowy Wołomin telefon: 22 787 75 82
US Wołomin e-mail: us.wolomin(at)mf.gov.pl 

Wołomin Urząd Skarbowy prowadzi rezerwacje wizyt. Chcąc odwiedzić instytucje stacjonarnie i zrealizować formalności należy zapowiedzieć swoją wizytę. Jest to możliwe online, a także telefonicznie. Oczywiście rezerwacja terminu wizyty w Urzędzie Skarbowym w Wołominie nie jest konieczna dla osób chcących jedynie pozostawić dokumenty w urnie.

Telefon: 22 78 77 582 wew. 167

Urząd Skarbowy Wołomin godziny otwarcia

Obsługa klientów przez pracowników instytucji w Wołominie prowadzona jest w wybranych godzinach. Urząd Skarbowy Wołomin godziny otwarcia dopasował do potrzeb interesantów. Z tego względu US w poniedziałki dostępny jest dłużej tj. od 8:00 do 18:00, w pozostałe dni robocze w godzinach 8:00-15:00.

Urząd Skarbowy Wołomin PCC-3 i PCC-2

Podatek od czynności cywilnoprawnych inaczej PCC-3, to opłata, którą należy uregulować w US po zakupie samochodu. Urzad Skarbowy Wołomin PCC-3, PCC-2 oraz formalności z tym związane rozwiązuje w Dziale Obsługi Bezpośredniej SOB. Chcąc skontaktować się z przedstawicielem działu można skorzystać z numeru 22 78 77 582 wew. 168.

US Wołomin podatek za samochód

Jeżeli chodzi o podatek od kupna samochodu, należy przelać odpowiednią kwotę na konto Urzędu Skarbowego w Wołominie. Zaleca się sprawdzić dostępne numery kont bankowych US Wołomin przed przelaniem pieniędzy. 

Urząd Skarbowy Wołomin spadki i darowizny

W przypadku otrzymania darowizny lub spadku należy zgłosić to do odpowiedniego wydziału. Jeżeli chodzi o Urząd Skarbowy Wołomin spadki i darowizny, a także formalności z tym związane realizowane są w Dziale Podatków Majątkowych i Sektorowych SPM. Kontakt z kierownikiem działu możliwy pod numerem 22 78 77 582 wew. 129. 

Liczba wyświetleń: 3106Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS