Urząd Pracy Cieszyn

PUP Cieszyn – Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: śląskie

PUP Cieszyn – Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Urząd Pracy Cieszyn numery kontaktowe, adres, skrzynka podawcza. Oferty pracy w Urzędzie Stanu Cywilnego w Cieszynie. Rejestracja w urzędzie.

Urząd Pracy Cieszyn 

Urząd Pracy Cieszyn (PUP Cieszyn) jest placówką znajdującą się na Placu Wolności 6 w Cieszynie. Jest to jednostka budżetowa będąca częścią Administracji Zespolonej. Według zatwierdzonych ustaw zajmuje się m.in. bezrobociem na rynku pracy. Oprócz pomocy osobom niepracującym urząd służy pracodawcom w znajdywaniu nowych, ambitnych i sumiennych pracownik. Wieź między urzędem a pracodawcami, owocuje w wiele ofert pracy dla osób poszukujących zatrudnienia. W jednostce: PUP Cieszyn dofinansowanie działalności gospodarczych jest możliwe przez wcześniejsze złożenie wniosku.

PUP Cieszyn kontakt

Powiatowy Urząd Pracy Cieszyn uaktywnił Elektroniczną Skrzynkę Podawczą ePUAP, która ułatwia pozyskiwanie dokumentów i ich uzupełnianie. W przypadku dostarczenia dokumentów w formie elektronicznej należy wcześniej zarejestrować się w Elektronicznej Skrzynce Podawczej i uzupełnić formularz. Pracownicy urzędu w godzinach obsługi interesantów udziela wszystkich potrzebnych informacji. Możliwy jest kontakt mailowy i telefoniczny.

Urząd Pracy Cieszyn adres: Plac Wolności 6; 43-400 Cieszyn
Telefon: 33 851 49 91
Fax: 33 851-49-90
NIP: 548-10-41-600
e-mail: [email protected]
epuap: /pupcieszyn/SkrytkaESP

PUP Cieszyn godziny otwarcia:
Poniedziałek: 08:00-14:00
Wtorek: 08:00-14:00
Środa: 08:00-14:00
Czwartek: 08:00-14:00
Piątek: 08:00-14:00

W instytucji: Urząd Pracy Cieszyn rejestracja  dostępna jest każdego dnia tygodnia od poniedziałku do piątku w godzinach pracy jednostki. W dniach poniedziałek -piątek rejestracja jest w godzinach 08:00-14:00, a w co trzeci piątek miesiąca od 08:00 do 12:00. Urząd wybiera się, patrząc na miejsce zameldowania osoby bezrobotnej (pup cieszyn pl). W soboty i niedziele Powiatowy Urząd Pracy Cieszyn nie pełni żadnych usług i jest zamknięty. 

Urząd Pracy Cieszyn oferty pracy

PUP Cieszyn oferty pracy dla osób niekorzystających z łącza internetowego posiada w siedzibie urzędu. Urząd Pracy Cieszyn oferty pracy zamieszcza również na forum placówki, dostępne do wglądu dla wszystkich zainteresowanych. Oferty pracy Cieszyn PUP można wyszukiwać według kategorii: typ umowy, wymiar godzin, rodzaj stanowiska itp.
PUP Cieszyn dokumenty do pobrania udostępnił w formie pdf, która jest opublikowana  na stronie internetowej urzędu.

Liczba wyświetleń: 23157Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS