Urząd Pracy Chrzanów

PUP Chrzanów – Urząd Pracy Chrzanów

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: małopolskie

PUP Chrzanów – Urząd Pracy Chrzanów

PUP Chrzanów oferty pracy w powiecie, staże dla bezrobotnych. Rejestracja bezrobotnych Urząd Pracy Chrzanów. Kontakt, telefon, adres PUP w Chrzanowie.

PUP Chrzanów oferty pracy

Zebrane przez Urząd Pracy Chrzanów oferty pracy online można filtrować i sortować. Oznacza to, że osoba poszukująca pracy może zawęzić wyświetlane oferty jedynie do tych które spełniają wybrane kryteria, takie jak wynagrodzenie, czas pracy czy rodzaj umowy. Wszystkie zebrane oferty pracy Chrzanów PUP na bieżąco aktualizuje. Przedawnione oferty są usuwane, natomiast nowe dodawane na stronę. W związku, iż Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie oferty publikuje online, umożliwia to większej ilości osób na dostęp do informacji na temat wolnych stanowisk w powiecie. Oczywiście publikowane oferty pracy Chrzanów Urząd Pracy dotyczą także pracy bezpośrednio w instytucji. Wolne stanowiska w PUP Chrzanów można odnaleźć w tabeli.

Warto korzystać z usług Powiatowego Urzędu Pracy w Chrzanowie, do jego głównych zadań należy przeciwdziałanie bezrobociu. Z tego względu umożliwia osobom zainteresowanym przeglądanie ofert, ale nie jest to jedyne oferowane przez Urząd Pracy w Chrzanowie wsparcie, instytucja umożliwia również wzięcie udziału w programie stażowym czy pracach interwencyjnych.

Urząd Pracy w Chrzanowie kontakt

Instytucja umożliwia osobom zainteresowanym kontakt na wiele sposobów. Najczęściej wykorzystywanym przez petentów jest kontakt telefoniczny. Dwa najczęściej wybierane numery kierują do sekretariatu instytucji oraz centrali. Należy jednak wiedzieć, że PUP Chrzanów kontakt prowadzi również z każdym stanowiskiem. Aby skonsultować swoje wątpliwości na temat spraw które są już znane w danym wydziale, zaleca się kontakt bezpośrednio z nim.

Poza numerami kontaktowymi Urząd Pracy Chrzanów kontakt prowadzi także poprzez pocztę elektroniczną. Wszystkie zapytania skierować można na adres poniżej. Ważną kwestią jest podpis w wiadomości. Anonimowe maile nie są obsługiwane przez pracowników.

Adres: ul. Słowackiego 8, 32-500 Chrzanów
Centrala: 32 75 33 800
Sekretariat: 32 75 33 801
E-mail: [email protected]

PUP Chrzanów NIP: 6281666974

Urząd Pracy Chrzanów rejestracja

Chrzanowski Urząd Pracy rejestruje osoby bezrobotne zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Rejestracji można dokonać w Powiatowym Urzędzie Pracy w Chorzowie. Urzędnicy uzupełnią wszystkie niezbędne informacje na temat interesanta, warto jednak skontaktować się telefonicznie z PUP Chrzanów w celu umówienia terminu wizyty.

Powiatowy Urząd Pracy Chrzanów rejestrację bezrobotnych online prowadzi za pomocą portalu praca gov pl. Taka możliwość zarejestrowania się jako osoba bezrobotna jest możliwa tylko dla osób posiadających bezpieczny podpis elektroniczny lub potwierdzony podpis zaufany.

PUP Chrzanów telefony

Jak wspomniano wcześniej każdy z wydziałów w PUP Chrzanów obsługuje połączenia telefoniczne. Podane poniżej telefony PUP Chrzanów prowadzą do kierowników wydziałów.

  • Centrum Aktywizacji Zawodowej: 327 533 834
  • Wydział Ewidencji i Świadczeń: 327 533 840
  • Wydział Finansowo Księgowy: 327 533 820
  • Wydział Organizacyjno-Administracyjny: 327 533 805
  • Kontrola i Audyt: 327 533 860

Liczba wyświetleń: 18374Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS