Urząd Pracy Pruszków

Urząd Pracy Pruszków

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: mazowieckie

Urząd Pracy Pruszków

Godziny otwarcia Powiatowego Urzędu Pracy w Pruszkowie, kontakt dla interesantów. Urząd Pracy Pruszków oferty pracy, rejestracja bezrobotnych, telefony.

Urząd Pracy Pruszków oferty pracy

Zadaniem Powiatowego Urzędu Pracy w Sosnowcu dostępna jest pomoc w znalezieniu pracy. Instytucja gromadzi oferty od firm i podmiotów poszukujących pracowników. Urząd Pracy Pruszków oferty pracy zbiera na swojej stronie internetowej. Należy pamiętać, że dostępne stanowiska nie muszą znajdować się w okolicy Pruszkowa. Użytkownik ma posiada dowolność, oferty można wyszukiwać w każdej części Polski. Oczywiście nie jest to jedyne ułatwienie dla użytkowników, Powiatowy Urząd Pracy Pruszków oferty pracy pozwala również sortować i filtrować wobec wybranych kryteriów.

Dla osób, które cenią sobie wartość, jaką jest praca Pruszków Urząd Pracy udostępnia również liczne kursy i szkolenia, które pozwolą podnieść swoje kwalifikacje oraz jednocześnie zwiększyć szanse na rozmowie rekrutacyjnej.

Urząd Pracy Pruszków rejestracja

Każdy, kto chce zarejestrować się jako bezrobotny, musi udać się osobiście do Urzędu Pracy w Pruszkowie lub złożyć odpowiednie dokumenty online. W PUP Pruszków rejestracja online jest jednym z szybszych sposobów na uzyskanie statusu osoby bezrobotnej. Dokumenty można przesłać za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Urzędu Pracy Warto wiedzieć, że PUP w Pruszkowie rejestracje online umożliwia jedynie dla osób, które dysponują profilem zaufanym. Dlaczego jest to ważne? Jedynie dokumenty potwierdzone profilem zaufanym są równie ważne co potwierdzone dowodem osobistym przed urzędnikiem.

Rejestracja w Urzędzie Pracy w Pruszkowie jest realizowana także w tzw. prerejestracji. Oznacza to przesłanie dokumentów online, a następnie osobiste potwierdzenie tożsamości w urzędzie. Takie rozwiązanie znacznie zmniejsza kolejki, a także czas realizacji sprawy.

Urząd Pracy Pruszków kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Pracy w Pruszkowie, warto wiedzieć, że instytucja obsługuje kilka form kontaktu. Oczywiście interesanci kontakt z Urzędem Pracy w Pruszkowie mogą uzyskać telefonicznie. Poniżej dostępny jest numer kontaktowy sekretariatu. Dodatkowo Urząd Pracy Pruszków kontakt z interesantami prowadzi mailowo. Wysyłając zapytanie na adres instytucji można liczyć na fachową i konkretną odpowiedź. 

Adres: ul. Michała Drzymały 30, 05-800 Pruszków
Telefon: 22 770 20 20
E-mail: [email protected]

Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie ma swoją siedzibę przy ulicy Michała Drzymały 30. Aby dostać się do PUP, należy skorzystać, z wejścia numer C.

Urząd Pracy Pruszków telefon

Niektóre ze stanowisk w Powiatowym Urzędzie Pracy w Pruszkowie obsługują połączenia telefoniczne od petentów. Warto skontaktować się bezpośrednio z obsługą danego stanowiska. Może to znacznie przyśpieszyć szybkość rozwiązania formalności. 

Lista telefonów Urzędu Pracy w Pruszkowie:

Centrum Aktywizacji Zawodowej: 22 770-20-30
Dział Ewidencji i Świadczeń: 22 770-20-30
Księgowość: 22 770-20-61

Podane numery kontaktowe obsługiwane są przez kierowników działów. Mogą oni przekierować połączenie dalej do konkretnego stanowiska.

Urząd Pracy Pruszków godziny otwarcia

W instytucji Urząd Pracy Pruszków godziny pracy nie są tożsame każdego dnia. W poniedziałki PUP działa w godzinach 8:30-16:30. Kolejne trzy dni robocze wtorek-czwartek urząd jest dostępny od 8:30 do 14:30. Natomiast w piątki Urząd Pracy Pruszków obsługuje od 8:30 do 12:30.

Liczba wyświetleń: 21534Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS