Urząd Pracy Mińsk Mazowiecki

PUP Mińsk Mazowiecki – Powiatowy Urząd Pracy Mińsk Mazowiecki

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: mazowieckie

PUP Mińsk Mazowiecki – Powiatowy Urząd Pracy Mińsk Mazowiecki

PUP Mińsk Mazowiecki oferty pracy, kursy szkolenia. Urząd Pracy Mińsk Mazowiecki kontakt, telefony w instytucji. Godziny otwarcia PUP Mińsk Mazowiecki.

PUP Mińsk Mazowiecki oferty pracy

Znacznym ułatwieniem dla osób bezrobotnych są przygotowane przez PUP Mińsk Mazowiecki oferty pracy. Zebrane w jednym miejscu umożliwiają szybsze i wygodniejsze przeglądanie aktualnie dostępnych ofert pracy. PUP Mińsk Mazowiecki to lokalny urząd pracy, który pomaga ludziom znaleźć zatrudnienie. W instytucji jaką jest Urząd Pracy Mińsk Mazowiecki praca wykonywana jest przez wyszkolony zespół który pomaga interesantom w znalezieniu zatrudnienia. Oferowane są takie usługi, jak doradztwo zawodowe, pomoc w poszukiwaniu pracy oraz pośrednictwo pracy. W ogłoszeniach zamieszczonych na stronie internetowej można uzyskać wszystkie niezbędne informacje na temat propozycji, takie jak wynagrodzenie, godziny pracy czy rodzaj umowy.  Dodatkowo oferty pracy publikowane przez Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckiem można filtrować według indywidualnych potrzeb, istnieje opcja wykluczania ofert, które nie odpowiadają preferencjom bezrobotnych. Warto wiedzieć, że instytucja PUP Mińsk Mazowiecki oferty pracy systematycznie usuwa nieaktualne ogłoszenia i dodaje obowiązujące w danym czasie.

Urząd Pracy Mińsk Mazowiecki kursy

Mińsk Mazowiecki PUP to instytucja której zadaniem jest nie tylko zmniejszanie bezrobocia, ale również aktywizacja osób bezrobotnych oraz umożliwienie zwiększenia ich kwalifikacji zawodowych. Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim organizuje różnego rodzaju kursy oraz szkolenia, a także w pełni je finansuje. Dzięki takiemu rozwiązaniu bezrobotni mogą w łatwy sposób ulepszyć swoją pozycję na rynku pracy. Więcej informacji dotyczących kursów, PUP Mińsk Mazowiecki udostępnia online. Warto również skierować swoje pytania co Centrum Aktywizacji Zawodowej Powiatowego Urzędu Pracy w Mińsku Mazowieckim.

Telefon: (25) 759 27 13

PUP Mińsk Mazowiecki kontakt

Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim mieści się przy ulicy Przemysłowej 4. Aby skontaktować się z obsługą klienta Urzędu Pracy w Mińsku Mazowieckim, należy skorzystać z podanego poniżej numeru telefonu. Warto wiedzieć, że kontakt telefoniczny z PUP Mińsk Mazowiecki jest możliwy wyłącznie w godzinach pracy. Ponadto wszelkie zapytania dotyczące funkcjonowania PUP Mińsk Mazowiecki można kierować drogą elektroniczną.

W celu skontaktowania się z działem obsługi klienta Powiatowego Urzędu Pracy w Mińsku Mazowieckim należy skorzystać z danych kontaktowych zamieszczonych poniżej. Obecnie PUP Mińsk Mazowiecki kontakt z klientami prowadzi drogą elektroniczną i telefoniczną.

Adres: ul. Przemysłowa 4, 05-300 Mińsk Mazowiecki 
Telefon: 25 759 27 13

Poczta Elektroniczna Powiatowego Urzędu Pracy w Mińsku Mazowieckim

[email protected] 
[email protected] 
[email protected]

Urząd Pracy Mińsk Mazowiecki telefon

Poza numerem centrali telefonicznej Powiatowego Urzędu Pracy w Mińsku Mazowieckim dostępne są również bezpośrednie telefony do wybranych stanowisk. Głownie interesanci formalności realizują w Centrum Aktywizacji Zawodowej PUP Mińsk Mazowiecki. Aby skontaktować się z pracownikiem przez telefon, Urząd Pracy Mińsk Mazowiecki przygotował listę numerów kontaktowych.

Należy wiedzieć, że kontakt realizowany jest na zasadzie numerów wewnętrznych, z tego względu należy znać numer centrali telefonicznej – (25) 759 27 13. Poniżej dostępna jest lista telefonów.

opisnumer wewnętrzny
Kierownik Centrum Aktywizacji Zawodowej 106
Szkolenia, studia podyplomowe, Krajowy Fundusz Szkoleniowy104
Doradca klienta, przyjmowanie ofert pracy, EURES109
Doradca klienta – niepełnosprawni, poradnictwo zawodowe CV, listy motywacyjne, medycyna pracy, renty szkoleniowe108
Obsługa pracodawców, przyjmowanie ofert pracy – informacja starosty, oświadczenia dot. zatrudniania cudzoziemców 110
Doradztwo klienta (nazwiska na literę)
 A, B, C, D, E, F, G401
H, I, J, K, L, Ł, T, U404
M, N, O, P, Q, R406
S, Ś, V, W, X, Y, Z, Ź, Ż408
Telefony w Urzędzie Pracy w Mińsku Mazowieckim

PUP Mińsk Mazowiecki godziny otwarcia

PUP Mińsk Mazowiecki jest otwarty dla interesantów od poniedziałku do piątku. Instytucja pracuje w godzinach od 8:00 do 16:00, bezpośrednia obsługa klientów odbywa się w tych godzinach. Również telefony obsługiwane są w godzinach pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Mińsku Mazowieckim.

Poniedziałek-piątek 8:00-16:00

Liczba wyświetleń: 20410Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS