Powiatowy Urząd Pracy Biała Podlaska

Powiatowy Urząd Pracy Biała Podlaska

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: lubelskie

Powiatowy Urząd Pracy Biała Podlaska

PUP Biała Podlaska rejestracja bezrobotnych online, stacjonarnie. Urząd Pracy Biała Podlaska oferty pracy. Kontakt Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej.

Urząd Pracy Biała Podlaska kontakt

W Białej Podlaskiej działa Powiatowy Urząd Pracy. Obsługuje on jedynie interesantów zamieszkujących wybrany obszar. Aktualnie instytucja mieści się przy ulicy Brzeskiej 101. Aby uzyskać kontakt Urząd Pracy Biała Podlaska, udostępnia dane kontaktowe takie jak telefon czy adres poczty elektronicznej. Warto pamiętać, że Urząd Pracy Biała Podlaska kontakt z wykorzystaniem poczty elektronicznej realizuje jedynie z osobami, które w wiadomości umieściły w niej podstawowe dane kontaktowe takie jak imie nazwisko, adres.

Adres: ul. Brzeska 101, 21-500 Biała Podlaska
Telefon: +48 83 34 65 00
Fax: +48 83 341 65 57
E-mail: [email protected]

Biała Podlaska Urząd Pracy godziny otwarcia

Mimo że instytucja czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30, przyjmowanie interesantów jest prowadzone od 7:45. Jeżeli chodzi o rejestracje bezrobotnych, jest ona wykonywana jedynie do 14:30.

PUP Biała Podlaska oddziały

  • Oddział Zamiejscowy Ewidencji i Rynku Pracy w Międzyrzecu Podlaskim
  • Oddział Zamiejscowy Ewidencji i Rynku Prac w Terespolu

PUP Biała Podlaska oferty pracy

Wszystkie oferty pracy Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej gromadzi na stronie internetowej. Dane zebrane w formie tabeli można łatwo przefiltrować według daty dodania, wynagrodzenia czy wymiaru godzinowego pracy. Powiatowy Urząd Pracy Biała Podlaska oferty pracy aktualizuje na bieżąco. oszukując zatrudnienia zaleca się kontakt z PUP w Białej Podlaskiej. 

Urząd Pracy Biała Podlaska rejestracja

Rejestracja bezrobotnych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Białej Podlaskiej możliwa jest stacjonarnie, ale również online. Warto pamiętać, że pełna rejestracja bezrobotnych online możliwa jest jedynie dla osób, które posiadają kwalifikowany podpis elektroniczny, a także profil zaufany. Interesanci, którzy nie posiadają takich możliwości potwierdzenia tożsamości online, mogą skorzystać z prerejestracji online lub dokonać jej całkowicie stacjonarnie

Liczba wyświetleń: 18129Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS