Urząd Pracy Zgorzelec

PUP Zgorzelec – Powiatowy Urząd Pracy Zgorzelec

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: dolnośląskie

PUP Zgorzelec – Powiatowy Urząd Pracy Zgorzelec

Urząd Pracy Zgorzelec godziny otwarcia, numer telefonu, kontakt, adres, e-mail. PUP Zgorzelec oferty pracy, kursy, staże, szkolenia, dofinansowanie, praca.

Urząd Pracy Zgorzelec oferty pracy

Dostępne w instytucji Urząd Pracy Zgorzelec oferty pracy dotyczą niemal wszystkich branży zawodowych. Interesanci ubiegający się o zatrudnienie mogą uzyskać pracę w dziedzinie budowlanej, gastronomicznej, biurowej czy informatycznej. PUP Zgorzelec oferty pracy udostępnia na stronie internetowej, a także podczas osobistego spotkania z doradcą zawodowym, które musi zostać wcześniej umówione. Spotkanie jest dostępne tylko po dokonaniu w Urzędzie Pracy Zgorzelec rejestracji jako osoba bezrobotna. W Urzędzie Pracy Zgorzelec oferty pracy są dostosowywane do potrzeb interesanta, oraz zwracając szczególną uwagę na to, jakie posiada wykształcenie i umiejętności. Udostępniane przez Zgorzelec Urząd Pracy oferty, których ważność już wygasła lub są już zajęte, zostają usuwane ze strony, aby pozostały na niej wyłącznie aktualności.

Praca Zgorzelec PUP

Głównym celem Urzędu Pracy Zgorzelec jest walka z bezrobociem. Praca PUP Zgorzelec polega głównie na analizowaniu rynku pracy, dokonywaniu rejestracji oraz wyrejestrowywania, wydawanie wniosków i decyzji, współpracy z pracodawcami, a także wsparciu osób bezrobotnych w szczególności tych, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. Urząd Pracy Zgorzelec jest obsługiwany wyłącznie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Każda zatrudniona w Zgorzelec PUP osoba posiada duże doświadczenie zawodowe, odpowiednie kwalifikacje, a także szeroki zakres umiejętności. Jeśli jest prowadzona rekrutacja na poszczególne stanowiska w instytucji Urząd Pracy Zgorzelec oferty pracy są umieszczane na stronie internetowej.

PUP Zgorzelec dofinansowanie

Urząd Pracy Zgorzelec może udzielić dotacji osobom bezrobotnym na założenie własnej działalności gospodarczej. Interesanci, którzy chcą uzyskać w instytucji PUP Zgorzelec dofinansowanie, nie mogą podejmować żadnej pracy zarobkowej ani pobierać funduszy pielęgnacyjnych, które wynikają z realizowania opieki nad osobą niepełnosprawną. Koniecznym warunkiem jest także posiadanie statusu osoby bezrobotnej. Petent, który chce uzyskać w PUP Zgorzelec dofinansowanie nie może składać wniosku w żadnym innym Urzędzie.

PUP Zgorzelec staże 

PUP Zgorzelec umożliwia również odbycie staży, kursów oraz szkoleń. Odbyte w instytucji PUP Zgorzelec staże dają możliwość w przyszłości uzyskania lepszej pozycji na rynku pracy oraz większych zarobków. Trwają one od 3 do 6 miesięcy w zależności od decyzji, jaką podejmie pracodawca. Wszystkie oferowane przez Urząd Pracy Zgorzelec kursy, staże oraz szkolenia są przeznaczone dla osób posiadających status osoby bezrobotnej.

Urząd Pracy Zgorzelec rejestracja

Aby dokonać rejestracji w PUP Zgorzelec, należy udać się osobiście do Urzędu lub zrobić to zdalnie. W instytucji Urząd Pracy Zgorzelec rejestracja elektroniczna jest o wiele szybszym sposobem, który można wykonać bez wychodzenia z domu. Na stronie internetowej dostępna jest instrukcja, dlatego każdy interesant będzie mógł samodzielnie ją wykonać. Niezbędne do rejestracji online jest przygotowanie potrzebnych dokumentów w tym świadectwa ukończenia szkoły oraz dołączenie ich do wniosku. Cały proces rejestracji zdalnej należy zakończyć złożeniem podpisu elektronicznego.

Urząd Pracy Zgorzelec kontakt

Z instytucją Urząd Pracy Zgorzelec kontakt zdalny można uzyskać za pomocą numeru telefonu, a także adresu e-mail. Szybszym sposobem będzie skorzystanie z kontaktu telefonicznego, ponieważ odpowiedź drogą mailową trwa znacznie dłużej. Warto wiedzieć, że kontakt zdalny z PUP Zgorzelec jest możliwy wyłącznie w godzinach jego otwarcia.

Urząd Pracy Zgorzelec numer telefonu: 75 777 0 500
PUP Zgorzelec adres e-mail: [email protected], [email protected]
Urząd Pracy Zgorzelec adres: ul. Pułaskiego 14, 59-900 Zgorzelec
Urząd Pracy Zgorzelec NIP: 615 179 09 77 

Urząd Pracy Zgorzelec godziny otwarcia

W instytucji Urząd Pracy Zgorzelec godziny otwarcia różnią się od godzin przyjmowania interesantów. PUP Zgorzelec otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00, natomiast interesantów przyjmuje od 8:00 do 14:00. W przypadku osobistej wizyty w Urząd Pracy Zgorzelec warto dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 7:00-15:00
Wtorek: 7:00-15:00
Środa: 7:00-15:00
Czwartek: 7:00-15:00
Piątek: 7:00-15:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Godziny przyjmowania interesantów:
Poniedziałek: 8:00-14:00
Wtorek: 8:00-14:00
Środa: 8:00-14:00
Czwartek: 8:00-14:00
Piątek: 8:00-14:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Liczba wyświetleń: 10041Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS