PSSE Sanepid Częstochowa

Sanepid Częstochowa – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Częstochowie

Opublikowano:

Kategoria: Sanepid

Województwo: śląskie

Sanepid Częstochowa – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Częstochowie

Sanepid Częstochowa godziny otwarcia, adres, telefon. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Częstochowie praca, książeczka sanepidowska.

Sanepid Częstochowa kontakt

Instytucja, jaką jest Sanepid Częstochowa kontakt zdalny udziela na dwa sposoby. Jednym z nich jest skorzystanie z numeru telefonu, natomiast drugim jest wysłanie wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Warto wiedzieć, że z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Częstochowie wszelkich informacji można uzyskać tylko w godzinach otwarcia. Sanepid Częstochowa posiada telefon alarmowy, z którego korzystać można wyłącznie w przypadku nagłych sytuacji, które są zagrożeniem dla zdrowia oraz życia.

Sanepid Częstochowa numer telefonu: 34 344 99 00
Sanepid Częstochowa telefon alarmowy: 661 868 810
Sanepid Częstochowa adres e-mail: [email protected]
Sanepid Częstochowa adres: ul. Jasnogórska 15A, 42-200 Częstochowa

Sanepid Częstochowa godziny otwarcia

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Częstochowie otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:05. Należy wiedzieć, że Sanepid Częstochowa godziny otwarcia posiada adekwatne do godzin obsługi petentów. Można dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu w przypadku planowania osobistej wizyty w instytucji.

Sanepid Częstochowa godziny otwarcia:
Poniedziałek: 7:30-15:05
Wtorek: 7:30-15:05
Środa: 7:30-15:05
Czwartek: 7:30-15:05
Piątek: 7:30-15:05
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte 

Sanepid Częstochowa książeczka sanepidowska

W instytucji Sanepid Częstochowa książeczka sanepidowska jest możliwa do uzyskania po wykonaniu badań. Wykonuje się je w celu wykluczenia chorób zakaźnych czy pasożytniczych. Sprawdzają, czy pacjent nie jest zakażony pałeczkami z rodzaju Salmonella i Shigella. Posiadanie oferowanej przez Sanepid Częstochowa książeczki sanepidowskiej jest wymagane do wykonywania zawodów, które związane są z gastronomią, pracą z dziećmi, oraz dużą ilością osób. Skierowanie na badania sanitarno-epidemiologiczne można otrzymać od pracodawcy. W takim przypadku to on pokrywa wszystkie związane z nim koszty. Skierowanie powinno posiadać następujące informacje:

  • dane pracodawcy
  • dane osoby kierowanej na badania
  • stanowisko zajmowane przez skierowanego na badania pracownika
  • powód skierowania na badanie
  • data wystawienia skierowania
  • podpis pracodawcy
Sanepid Częstochowa praca

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Częstochowie nadzoruje oraz kreuje działania, które mają na celu dobro i zdrowie publiczne obywateli. W Sanepid Częstochowa praca wykonywana jest jedynie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Każdy pracownik posiada duże doświadczenie zawodowe, a także szeroki zakres umiejętności. Praca w tej instytucji jest trudna oraz wymagająca. Polega ona między innymi na pobieraniu próbek oraz ich analizie i dokonaniem opisu. 

Liczba wyświetleń: 2413Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS