Urząd Miasta Augustów – UM w Augustowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podlaskie

Kontakt z Urzędem Miasta Augustowa przez telefon i mail. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Augustowie, adres placówki. UM Augustów wydziały, dowód osobisty.

Kontakt Urząd Miasta Augustów

Adres: ul. Młyńska 35, 16-300 Augustów

Telefon: 87 643 42 10,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Augustów

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Augustów Urząd Miasta

Urząd Miasta Augustowa umożliwia mieszkańcom załatwienie wielu interesów. Istnieje możliwość załatwienia spraw związanych z rejestracją pojazdów, prawem jazdy, a także dowodami osobistymi. W tej instytucji zatrudnione są wyłącznie osoby o wysokich kwalifikacjach, a także z dużym doświadczeniem zawodowym, co sprawia, że udzielają oni profesjonalnej pomocy wszystkim interesantom.

Urząd Miasta Augustów kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Miasta w Augustowie, warto wykorzystać dostępne dane kontaktowe. Obecnie, Urząd Miasta Augustów komunikuje się z mieszkańcami przez telefon i e-mail. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Miasta Augustowa jest możliwy tylko w czasie, gdy placówka jest otwarta.

Telefon Urzędu Miasta Augustowa umożliwia uzyskanie natychmiastowego wsparcia. Jeżeli chodzi o pocztę elektroniczną, na odpowiedź można oczekiwać do kilku dni. Trzeba jednak pamiętać, że kontakt mailowy z Urzędem Miasta Augustowa umożliwia uzyskanie wyczerpującej odpowiedzi na pytania bardziej skomplikowane.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Augustowie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Augustowa można znaleźć na stronie internetowej placówki administracyjnej. Zaleca się sprawdzenie godzin otwarcia przed wizytą w oddziale Urzędu Miasta Augustowa. Obsługa klientów jest prowadzona we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. Urząd Miasta Augustowa jest nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Urząd Miasta Augustów dowody osobiste

Zainteresowane osoby, które w jednostce, jaką jest Urząd Miasta Augustów chcą wyrobić dowód osobisty, powinny w tym celu złożyć odpowiedni wniosek. Do wniosku należy obowiązkowo dołączyć jedną kolorową fotografię o wymaganych wymiarach. Drogą elektroniczną całą procedurę można zrealizować wyłącznie wtedy, gdy dokument jest przeznaczony dla dziecka, które nie ukończyło jeszcze dwunastego roku życia. Urząd Miasta Augustów dowody osobiste wydaje do trzydziestu dni roboczych.

Urząd Miasta Augustów opłata skarbowa

Wiele formalności, które interesanci załatwiają w urzędzie wymaga uiszczenia opłaty skarbowej. W jednostce Urząd Miasta Augustów opłata skarbowa może zostać uregulowana przelewem na podany rachunek bankowy.

Mapa Urząd Miasta Augustów

Liczba wyświetleń: 39Wyszukaj dodatkowe informacje: