Urząd Miejski Białystok

Urząd Miejski Białystok

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podlaskie

Urząd Miejski Białystok

Dostępne aktualne godziny pracy Urząd Miejski Białystok. Rejestracja pojazdów, prawo jazdy w Wydziale Komunikacji Urzędu Miejskiego w Białymstoku.

Urząd Miejski Białystok kontakt

Mieszkańcy Białegostoku, mogą udać się do Urzędu Miejskiego w celu realizacji wielu formalności. Urząd Miejski Białystok kontakt umożliwia telefonicznie, ale również online. Siedziba Urzędu Miasta w Białymstoku mieści się przy ulicy Słonimskiej 1. Pod podanym adresem instytucji mieści się głównie biuro prezydenta Białegostoku. W tym miejscu urzędują również zastępcy prezydenta oraz działa sekretariat miasta. 

Adres: ul. Słonimska 1, 15-950 Białystok
Telefon: 85 879 7979

Kontakt telefoniczny możliwy jest pod numerem 85 879 7979. Połączenia obsługiwane są w godzinach pracy Urzędu tzn. od 7:30 do 15:30 w dni robocze. Warto wiedzieć, że w Urzędzie Miejskim w Białymstoku istnieje możliwość kontaktu przez telefon z sekretariatem Prezydenta Miasta, a także jego zastępców.

Urząd Miejski Białystok Branickiego

Przy ulicy Branickiego 3/5 znajduje się biuro oddziału Urzędu Miasta — Departament Obsługi Mieszkańców w Białymstoku. W celu realizacji formalności w Urzędzie Miejskim w Białymstoku warto umówić się na wizytę online z wykorzystaniem systemu e-kolejka. Może okazać się, że wcześniej zapowiedzianego spotkania sprawy nie zostaną poprawnie rozwiązane przez urzędników oddziału.

Urząd Miejski Białystok Branickiego 3/5 Białystok godziny pracy

Poniedziałek 8:00-17:00
Wtorek-piątek 7:30-15:30

Wydział komunikacji Urząd Miasta Białystok

Urząd Miejski Białystok rejestracja pojazdów

Chcąc złożyć wniosek o rejestracje pojazdu należy skierować się do Departamentu Obsługi Mieszkańców. Urząd miejski Białystok rejestracje pojazdów realizuje po wypełnieniu odpowiednich dokumentów oraz złożeniu dowodu opłaty. Druki związane z rejestracją pojazdów należy złożyć pod podanym poniżej adresem, dokładnie w pokoju numer 110 na pierwszym piętrze.

Adres: ul. J.K. Branickiego 3/5, 15-085 Białystok

Urząd Miejski Białystok prawo jazdy

Wyrobienie pierwszego dokumentu prawa jazdy można załatwić w Wydziale Komunikacji Urzędu Miejskiego w Białymstoku. Wydział znajduje się przy ulicy Branickiego 3/5. Sprawy związane z prawem jazdy realizowane są na drugim piętrze w pokoju numer 210.

e-kolejka Urząd Miasta Białystok

E-kolejka to system elektroniczny wprowadzony w Urzędzie Miejskim w Białymstoku. Aparat służy do ograniczenia długości kolejek w instytucji. E-kolejka działa w każdej z lokalizacji urzędu miejskiego w Białymstoku. Aby zarezerwować wizytę w kolejce, należy wybrać lokalizacje, następnie usługę, która będzie realizowana. Kolejnym krokiem jest wybranie daty i godziny wizyty w urzędzie. Ostatnią formalnością wymaganą przez system e-kolejka jest uzupełnienie danych kontaktowych interesanta.

Liczba wyświetleń: 3943Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS