Urząd Miasta Babimost – UM w Babimoście

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubuskie

Urząd Miasta Babimost opłata skarbowa, wnioski, Wydział Komunikacji. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Babimoście, kontakt, adres e-mail.

Kontakt Urząd Miasta Babimost

Adres: Rynek 3, 66-110 Babimost

Telefon: 68 351 3861,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Babimost

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-17:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Urząd Miasta w Babimoście

Osoby, które pracują w Urzędzie Miasta Babimost mają odpowiednie wykształcenie, doświadczenie zawodowe oraz wysokie kwalifikacje. Każda wizyta osobista w tej instytucji przebiega bardzo profesjonalnie. Urząd Miasta w Babimoście realizuje wiele spraw oraz świadczy pomoc mieszkańcom miasta. W tym urzędzie można uzyskać potrzebne dokumenty oraz pozwolenia.

Urząd Miasta Babimost dane kontaktowe

Interesanci miasta Babimost, którzy chcą skontaktować się z instytucją, powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Babimost dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Podane zostały wszystkie numery telefonu, które przypisane są do odpowiednich wydziałów.

Urząd Miasta w Babimoście obsługuje również pocztę elektroniczną. Kontakt można łatwo uzyskać, wysyłając wiadomość e-mail na podany adres. Powinna ona jednak posiadać wymagane dane, ponieważ w innym przypadku interesant nie otrzyma informacji zwrotnej.

Urząd Miasta Babimost godziny otwarcia

Warto zapoznać się z godzinami otwarcia urzędu przed zrealizowaniem wizyty osobistej. Urząd Miasta Babimost godziny otwarcia ma ustalone według harmonogramu, który dostępny jest dla wszystkich petentów. W weekendy nie można odbyć wizyty w placówce ani uzyskać kontaktu zdalnego.

Urząd Miasta Babimost opłata skarbowa

Opłata skarbowa w Urzędzie Miasta Babimostu powinna zostać uiszczona na różne konta bankowe w zależności od rodzaju załatwianej sprawy. Wykaz kont bankowych jest publicznie udostępniany dla zainteresowanych osób. Warto dokładnie sprawdzić aktualność danych ze względu na ich możliwe aktualizacje.

Urząd Miasta Babimostu podatek od nieruchomości

W sytuacji, gdy w jednostce administracyjnej, którą jest Urząd Miasta Babimostu podatek od nieruchomości nie zostanie opłacony w terminie to narastają na niego odsetki. Należy pamiętać, że im wyższy podatek od nieruchomości i im dłuższa zaległość, tym większe stają się odsetki.

Mapa Urząd Miasta Babimost

Liczba wyświetleń: 30Wyszukaj dodatkowe informacje: