Urząd Miasta Barczewo – UM w Barczewie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Miasta Barczewo – UM w Barczewie

Harmonogram godzin otwarcia Urzędu Miasta w Barczewie. Urząd Miasta Barczewa telefon, adres, e-mail. Urząd Miasta Barczewo opłata skarbowa.

Urząd Miasta Barczewo dane kontaktowe

Dane kontaktowe dotyczące Urzędu miasta w Barczewie interesant może odszukać na głównej stronie internetowej instytucji. Osoby, które pilnie potrzebują uzyskać wszelkie informacje powinny wybrać telefoniczny kontakt z Urzędem Miasta Barczewa. Kontakt można uzyskać również przesyłając wiadomość mailową, jednak wybierając tę formę kontaktu na odpowiedź zwrotną trzeba zaczekać trochę dłużej.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Barczewie

Odbycie osobistej wizyty w instytucji, a także uzyskanie kontaktu zdalnego możliwe jest wyłącznie w godzinach urzędowania. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Barczewie są zaplanowane według ustalone harmonogramu. Wszystkie zainteresowane osoby mogą go znaleźć na głównej stronie internetowej urzędu.

Kontakt Urząd Miasta Barczewo

Adres: Plac Ratuszowy 1, 11-010 Barczewo

Telefon: 89 514 83 46, 89 514 85 89

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Barczewo:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Urząd Miasta w Barczewie

Mieszkańcy miasta Barczewa wszelkie sprawy mogą załatwić w jednostce administracyjnej, jaką jest Urząd Miasta w Barczewie. Zajmuje się on przede wszystkim sprawami publicznymi, a także administracyjnymi.

Urząd Miasta Barczewo odpowiada za zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz za utrzymanie czystości. Instytucja prowadzi wszelkie sprawy społeczne oraz sprawuje opiekę nad mieszkańcami.

Wydziały Urzędu Miasta Barczewa

Wewnętrzny podział Urzędu Miasta Barczewa na wydziały ma na celu zorganizowanie pracy zatrudnionych w instytucji pracowników. Wydziały Urzędu Miasta w Barczewie zostały utworzone tematycznie. Oznacza to, że kwestie związane z prowadzeniem pojazdów, a także ich rejestracją realizowane są w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Barczewa natomiast formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego czy zameldowaniem prowadzone są w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Barczewo.

Urząd Miasta Barczewo Dowody Osobiste

Wyrobienie dowodu osobistego jest obligatoryjne dla obywateli którzy ukończyli 18 r. ż. Gdzie wyrobić dowód osobisty w Barczewie? Formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego w Barczewie można zrealizować w Urzędzie Miasta Barczewa w Wydziale Spraw Obywatelskich. procedura nie jest skomplikowana, po złożeniu wniosku dowód osobisty jest gotowy do odbioru do 30 dni. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Barczewa działa w podanych powyżej godzinach, warto wiedzieć, że może istnieć możliwość wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Barczewo

Liczba wyświetleń: 455Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS