Urząd Miasta Biskupiec – UM w Biskupcu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Miasta Biskupiec – UM w Biskupcu

Biskupiec Urząd Miasta godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres, e-mail. Urząd Miasta w Biskupcu dowody osobiste, wydziały.

Urząd Miasta Biskupiec dane kontaktowe

Jeśli występuje potrzeba uzyskania kontaktu z Urzędem Miasta w Biskupcu, warto zapoznać się z dostępnymi kanałami kontaktu. Aktualnie Urząd Miasta Biskupiec kontakt to zrobić telefonicznie lub mailowo w godzinach otwarcia instytucji. Dane kontaktowe dostępne są powyżej. Przy próbie kontaktowania się z UM Biskupiec telefonicznie, warto pamiętać aby mieć dostęp do potrzebnych dokumentów w razie, gdyby konieczna była weryfikacja danych.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Biskupcu

Urząd Miasta Biskupiec jest czynny w wybranych godzinach od poniedziałku do piątku. W weekendy Urząd Miasta Biskupca nie świadczy usług petentom, jednak mogą wystąpić sytuacje w których zostanie uruchomiony dodatkowy dyżur w sobotę. Urząd Miasta Biskupiec godziny otwarcia ustanowił tak aby umożliwić skorzystanie z usług jak największej ilości osób.

Kontakt Urząd Miasta Biskupiec

Adres: Al. Niepodległości 2, 11-300 Biskupiec

Telefon: 89 715 01 10,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Biskupiec:

  • poniedziałek 7:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-14:00

Biskupiec Urząd Miasta

Urząd Miasta Biskupca jest jednym z kluczowych elementów administracji dla potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania Biskupca. Urząd Miasta Biskupiec posiada kilka funkcji. Instytucja prowadzi działania z zakresu zarządzania infrastrukturą, utrzymania porządku publicznego czy wydawania mieszkańcom dokumentów.

W celu umożliwienia dostępności Urzędu Miasta Biskupca dla wszystkich mieszkańców, w tym osób niepełnosprawnych, urząd jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Oznacza to, że nie ma barier i przeszkód architektonicznych przykładowo dla osób poruszających się z wykorzystaniem wózka inwalidzkiego. Jeżeli w Urzędzie Miasta Biskupca występują utrudnienia, udostępniane są narzędzia które pozwolą w łatwy sposób je pokonać, takie jak winda czy rampa.

Urząd Miasta Biskupiec wydziały

Urząd Miasta Biskupca jest instytucją składającą się z kilku oddzielnych wydziałów, każdy z nich odpowiedzialny jest za określony zakres spraw. Wydziały takie jak Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Biskupca czy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Biskupcu, pełnią konkretne funkcje. Podział na wydziały umożliwia bardziej sprawne zarządzanie pracą, co z kolei prowadzi do szybszej i bardziej efektywnej obsługi petentów. Przed udaniem się do Urzędu Miasta Biskupca, zaleca się zapoznanie się z informacjami dotyczącymi każdego z wydziałów i ich zakresu odpowiedzialności.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Biskupca

Jeżeli występuje potrzeba skorzystania z usług związanych z administracją publiczną warto skierować się do Wydziału Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miasta Biskupca. Wydział ten specjalizuje się w wydawaniu dokumentów, rejestracji obywateli i innych usługach administracyjnych. Aby uzyskać dowód osobisty lub tymczasowy dowód osobisty, należy bezpośrednio skontaktować się z Wydziałem Spraw Obywatelskich. Godziny pracy tego wydziału są takie same jak godziny pracy całego Urzędu Miasta Biskupca.

Mapa Urząd Miasta Biskupiec

Liczba wyświetleń: 572Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS