Urząd Miasta Bisztynek – UM w Bisztynku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Miasta Bisztynek – UM w Bisztynku

Urząd Miasta Bisztynek godziny otwarcia, adres. Bisztynek Urząd Miasta kontakt, telefon, numer e-mail. Wydziały Urzędu Miasta Bisztynka.

Urząd Miasta Bisztynek kontakt – telefon, numer, adres

Z Urzędem Miasta w Bisztynku można skontaktować się telefonicznie pod numerem kontaktowym. Urząd Miasta Bisztynek telefon obsługuje w godzinach pracy. Warto wspomnieć, że instytucja mieści się w dogodnej dla petentów lokalizacji. Urząd Miasta Bisztynek kontakt obsługuje telefonicznie, nie można jednak zapominać o mailowej obsłudze klienta. Pytania można również kierować na adres poczty elektronicznej Urzędu Miasta w Bisztynku.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Bisztynku

W przypadku wizyty osobistej, jak i próby połączenia się telefonicznego z Urzędem Miasta w Bisztynku, godziny otwarcia są bardzo istotne dla petentów. Aktualne w placówce jaką jest Urząd Miasta Bisztynek godziny otwarcia zostały ustalone odgórnie w taki sposób aby jak największa ilość osób mogła skorzystać z usług. Wszelkie pytania związane z godzinami otwarcia Urzędu Miasta w Bisztynku a także ewentualnymi zmianami harmonogramu pracy placówki można kierować telefonicznie na numer Urzędu Miasta Bisztynka.

Kontakt Urząd Miasta Bisztynek

Adres: Tadeusza Kościuszki 2, 11-230 Bisztynek

Telefon: 089 5216400, 089 7188616

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Bisztynek:

 • poniedziałek 7:15-15:15
 • wtorek 7:15-15:15
 • środa 7:15-15:15
 • czwartek 7:15-15:15
 • piątek 7:15-15:15

Bisztynek Urząd Miasta

Urząd Miejski w Bisztynek pomaga wszystkim organom miasta w ich prawidłowym funkcjonowaniu. Realizuje uchwały oraz zadanie, które odgórnie zostały określone przez przypisane ustawy. Do Urzędu Miasta w Bisztynku mogą udać się interesanci w celu załatwienia różnych spraw. Stanowiska pracy zajmują tam wyłącznie odpowiednio wykształcone osoby, które mają duże kompetencje oraz wysokie kwalifikacje.

Urząd Miasta Bisztynek wydziały

Aby rozkład obowiązków był możliwie jak najprostszy, w placówce jaką jest Urząd Miasta Bisztynek funkcjonują wydziały. Każdy z nich obsługuje inny zakres spraw. Dzięki takie organizacji pracy petenci mogą szybciej zrealizować potrzebne formalności.

Wydziały Urzędu Miasta Bisztynka to między innymi:

 • Wydział Komunikacji
 • Wydział Spraw Obywatelskich
 • Wydział Nieruchomości
 • Wydział Ochrony Środowiska

Urząd Miasta Bisztynek wydziały podzielił według realizowanych w nich spraw co ułatwia petentom uzyskanie informacji do którego ze stanowisk powinni się skierować.

Urząd Miasta Bisztynek Wydział Komunikacji

Do częściej odwiedzanych przez mieszkańców Bisztynka wydziałów należy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Bisztynku jest organem obsługującym sprawy między innymi z zakresu prawa jazdy. To właśnie do Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Bisztynka zgłaszają się przyszli kierowcy w celu uzyskania numeru PKK, a także w późniejszym terminie po odbiór dokumentu prawa jazdy.

W placówce jaką jest Urząd Miasta Bisztynek Wydział Komunikacji działa w godzinach tożsamych co cała instytucja. Trzeba pamiętać również, że istnieje możliwość kontaktu bezpośrednio z tym działem wewnętrznym.

Mapa Urząd Miasta Bisztynek

Liczba wyświetleń: 358Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS