Urząd Miasta Choroszcz – UM w Choroszczy

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podlaskie

Urząd Miasta Choroszcz – UM w Choroszczy

Urząd Miasta Choroszcz godziny otwarcia, adres. Choroszcz Urząd Miasta kontakt, telefon, numer e-mail. Wydziały Urzędu Miasta Choroszczy.

Urząd Miasta Choroszcz kontakt – telefon, numer, adres

Z Urzędem Miasta w Choroszczy można skontaktować się telefonicznie pod numerem kontaktowym. Urząd Miasta Choroszcz telefon obsługuje w godzinach pracy. Warto wspomnieć, że instytucja mieści się w dogodnej dla petentów lokalizacji. Urząd Miasta Choroszcz kontakt obsługuje telefonicznie, nie można jednak zapominać o mailowej obsłudze klienta. Pytania można również kierować na adres poczty elektronicznej Urzędu Miasta w Choroszczy.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Choroszczy

W przypadku wizyty osobistej, jak i próby połączenia się telefonicznego z Urzędem Miasta w Choroszczy, godziny otwarcia są bardzo istotne dla petentów. Aktualne w placówce jaką jest Urząd Miasta Choroszcz godziny otwarcia zostały ustalone odgórnie w taki sposób aby jak największa ilość osób mogła skorzystać z usług. Wszelkie pytania związane z godzinami otwarcia Urzędu Miasta w Choroszczy a także ewentualnymi zmianami harmonogramu pracy placówki można kierować telefonicznie na numer Urzędu Miasta Choroszczy.

Kontakt Urząd Miasta Choroszcz

Adres: ul. Dominikańska 2, 16-070 Choroszcz

Telefon: 85 713 22 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Choroszcz:

 • poniedziałek 9:00-17:00
 • wtorek 7:30-15:30
 • środa 7:30-15:30
 • czwartek 7:30-15:30
 • piątek 7:30-15:30

Choroszcz Urząd Miasta

Urząd Miejski w Choroszcz pomaga wszystkim organom miasta w ich prawidłowym funkcjonowaniu. Realizuje uchwały oraz zadanie, które odgórnie zostały określone przez przypisane ustawy. Do Urzędu Miasta w Choroszczy mogą udać się interesanci w celu załatwienia różnych spraw. Stanowiska pracy zajmują tam wyłącznie odpowiednio wykształcone osoby, które mają duże kompetencje oraz wysokie kwalifikacje.

Urząd Miasta Choroszcz wydziały

Aby rozkład obowiązków był możliwie jak najprostszy, w placówce jaką jest Urząd Miasta Choroszcz funkcjonują wydziały. Każdy z nich obsługuje inny zakres spraw. Dzięki takie organizacji pracy petenci mogą szybciej zrealizować potrzebne formalności.

Wydziały Urzędu Miasta Choroszczy to między innymi:

 • Wydział Komunikacji
 • Wydział Spraw Obywatelskich
 • Wydział Nieruchomości
 • Wydział Ochrony Środowiska

Urząd Miasta Choroszcz wydziały podzielił według realizowanych w nich spraw co ułatwia petentom uzyskanie informacji do którego ze stanowisk powinni się skierować.

Urząd Miasta Choroszcz Wydział Komunikacji

Do częściej odwiedzanych przez mieszkańców Choroszczy wydziałów należy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Choroszczy jest organem obsługującym sprawy między innymi z zakresu prawa jazdy. To właśnie do Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Choroszczy zgłaszają się przyszli kierowcy w celu uzyskania numeru PKK, a także w późniejszym terminie po odbiór dokumentu prawa jazdy.

W placówce jaką jest Urząd Miasta Choroszcz Wydział Komunikacji działa w godzinach tożsamych co cała instytucja. Trzeba pamiętać również, że istnieje możliwość kontaktu bezpośrednio z tym działem wewnętrznym.

Mapa Urząd Miasta Choroszcz

Liczba wyświetleń: 301Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS