Urząd Miasta Czerwieńsk – UM w Czerwieńsku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubuskie

Urząd Miasta Czerwieńsk – UM w Czerwieńsku

Kontakt mailowy do Urzędu Miasta Czerwieńsk, numer telefonu, adres. Czym zajmuje się Wydział Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miasta Czerwieńska?

Urząd Miasta Czerwieńsk telefon

Jeśli chodzi o kontakt z Urzędem Miasta Czerwieńska, najlepszym rozwiązaniem jest telefoniczne zgłoszenie. Numery telefonów Urzędu Miejskiego w Czerwieńsku są aktywne w czasie otwarcia placówki. Należy jednak pamiętać, że numer telefonu udostępniony jest do centrali i można skontaktować się również z konkretnymi wydziałami wewnętrznymi.

Kontakt z Urzędem Miasta Czerwieńska nie ogranicza się jedynie do rozmowy telefonicznej. Można również skorzystać z opcji kontaktu mailowego.

Urząd Miasta Czerwieńsk godziny otwarcia

Harmonogram pracy Urzędu Miejskiego w Czerwieńsku do wglądu online są dostępne całodobowo dla osób, które chcą odwiedzić placówkę osobiście. Należy pamiętać, że godziny otwarcia Urzędu Miasta Czerwieńsk te mogą ulec zmianie, dlatego przed wizytą warto sprawdzić aktualne informacje kontaktując się telefonicznie.

Kontakt Urząd Miasta Czerwieńsk

Adres: Rynek 25, 66-016 Czerwieńsk

Telefon: 68 327 80 41,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Czerwieńsk:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Urząd Miasta w Czerwieńsku

W Czerwieńsku istnieje instytucja o nazwie Urząd Miasta, która jest odpowiedzialna za administrowanie i zarządzanie miastem. Główne obowiązki tej instytucji to troska o mieszkańców Czerwieńska, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą.

Urząd Miasta Czerwieńska jest również odpowiedzialny za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie czystości i porządku w mieście. Pracownicy Urzędu Miasta Czerwieńska wykonują powierzone im zadania, współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Miasta Czerwieńska realizowane są formalności z szerokiego zakresu.

Urząd Miasta Czerwieńsk Wydział Komunikacji

Mieszczący się w jednostce organizacyjnej Urząd Miasta Czerwieńsk Wydział Komunikacji realizuje wiele różnych spraw. Petenci mogą odebrać tam prawo jazdy oraz zezwolenia, które dotyczą przewozów ludzi i towarów. Ten wydział załatwia również sprawy związane z rejestracją pojazdu.

Urząd Miasta Czerwieńsk dowody osobiste

W celu wyrobienia dowodu osobistego należy złożyć osobiście wymagany wniosek. Koniecznością jest również zabranie ze sobą jednej kolorowej fotografii. Powinna ona posiadać wymiary 35 mm x 45 mm. Całej procedury nie można zrealizować drogą elektroniczną. Wyjątek jest wtedy, kiedy dokument jest przeznaczony dla dziecka, które nie ukończyło jeszcze dwunastego roku życia. Urząd Miasta Czerwieńsk dowody osobiste wydaje w Wydziale Spraw Obywatelskich.

Mapa Urząd Miasta Czerwieńsk

Liczba wyświetleń: 202Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS