Urząd Miasta Dobiegniew – UM w Dobiegniewiu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubuskie

Urząd Miasta Dobiegniew – UM w Dobiegniewiu

Urząd Miasta Dobiegniewia godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres. Dobiegniew Urząd Miasta wydziały – Wydział Spraw Obywatelskich Dobiegniew.

Urząd Miasta Dobiegniew kontakt

W celu uzyskania kontaktu z Urzędem Miasta Dobiegniew należy skorzystać z danych kontaktowych, które zostały opublikowane na jego głównej stronie internetowej. Urząd Miasta Dobiegniew kontakt zdalny oferuje zainteresowanym osobom w formie telefonicznej, a także przesyłając wiadomość mailową za pośrednictwem poczty elektronicznej. Udostępniany przez Urząd Miasta Dobiegniew telefon jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu natychmiast można uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na nurtujące pytania.

Urząd Miasta Dobiegniew godziny otwarcia

Harmonogram dotyczący godzin otwarcia Urzędu Miasta Dobiegniewia opublikowany jest na głównej stronie internetowej instytucji. W tych godzinach interesanci mają możliwość odbycia osobistej wizyty w placówce oraz uzyskania kontaktu zdalnego.

Kontakt Urząd Miasta Dobiegniew

Adres: ul. Obrońców Pokoju 24, 66-520 Dobiegniew

Telefon: 95 76 11 001,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Dobiegniew:

  • poniedziałek 7:30-17:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Dobiegniew Urząd Miasta

Urząd Miasta Dobiegniewia składa się z wielu oddzielnych wydziałów. Każdy z nich odpowiada za inny rodzaj spraw. Dzięki istniejącym wydziałom zarządzanie jest sprawne oraz bardziej efektowne. Dobiegniew Urząd Miasta odpowiedzialny jest przede wszystkim za prowadzenie spraw kulturalnych, oraz gospodarczych i społecznych. Jego zadaniem jest zarządzanie infrastrukturą oraz ułatwianie życia mieszkańcom miasta.

Urząd Miasta Dobiegniew opłata skarbowa

W instytucji Urząd Miasta Dobiegniew opłata skarbowa może zostać uiszczona osobiście, a także przelewem na rachunek konta bankowego. W tytule przelewu należy dokładnie zaznaczyć, za co wykonywana jest opłata, aby nie wynikły żadne nieporozumienia.

Urząd Miasta Dobiegniew podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Dobiegniewia są zobowiązani zapłacić samoistni posiadacze nieruchomości w postaci gruntów czy budynków, użytkownicy wieczyści, a także właściciele nieruchomości. Zdarzają się sytuacje gdzie obciążeni tym podatkiem są również posiadacze zależni nieruchomości lub ich części, które stanowią własność Skarbu Państwa.

Mapa Urząd Miasta Dobiegniew

Liczba wyświetleń: 231Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS