Urząd Miasta Drezdenko – UM w Drezdenku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubuskie

Urząd Miasta Drezdenko – UM w Drezdenku

Kontakt z Urzędem Miasta Drezdenka przez telefon i mail. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Drezdenku, adres placówki. UM Drezdenko wydziały, dowód osobisty.

Urząd Miasta Drezdenko dane kontaktowe

Interesanci miasta Drezdenko, którzy chcą skontaktować się z instytucją, powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Drezdenko dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Podane zostały wszystkie numery telefonu, które przypisane są do odpowiednich wydziałów.

Urząd Miasta w Drezdenku obsługuje również pocztę elektroniczną. Kontakt można łatwo uzyskać, wysyłając wiadomość e-mail na podany adres. Powinna ona jednak posiadać wymagane dane, ponieważ w innym przypadku interesant nie otrzyma informacji zwrotnej.

Urząd Miasta Drezdenko godziny otwarcia

Warto zapoznać się z godzinami otwarcia urzędu przed zrealizowaniem wizyty osobistej. Urząd Miasta Drezdenko godziny otwarcia ma ustalone według harmonogramu, który dostępny jest dla wszystkich petentów. W weekendy nie można odbyć wizyty w placówce ani uzyskać kontaktu zdalnego.

Kontakt Urząd Miasta Drezdenko

Adres: ul. Warszawska 1, 66-530 Drezdenko

Telefon: 95 762 02 02,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Drezdenko:

  • poniedziałek 7:30-16:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:30

Drezdenko Urząd Miasta

Petenci, udając się do Urzędu Miasta w Drezdenku mogą załatwić szereg spraw, do których należy między innymi wyrobienie dowodu osobistego, odbiór prawa jazdy, a także uzyskania różnych zezwoleń. Pracownicy, którzy obsługują Drezdenko Urząd Miasta mają wysokie kwalifikacje, a także duże doświadczenie zawodowe, dzięki temu potrafią udzielić profesjonalnej pomocy wszystkim interesantom.

Urząd Miasta Drezdenko wydziały

Istniejące w jednostce Urząd Miasta Drezdenko wydziały są po to aby ułatwić rozkład obowiązków. Każdy z nich odpowiedzialny jest za inny rodzaj spraw. Dzięki nim cały proces funkcjonowania urzędu jest o wiele sprawniejszy oraz przejrzysty.

Urząd Miasta Drezdenko Wydział Komunikacji

Prawdopodobnie najczęściej odwiedzanym wydziałem w Urzędzie Miasta Drezdenka jest Wydział Komunikacji. Petenci mają możliwość załatwienia tam wielu formalności, do których należy między innymi odbiór prawa jazdy. Działający w instytucji Urząd Miasta Drezdenko Wydział Komunikacji umożliwia rejestrację zakupionego pojazdu. Istnieje możliwość odbioru w tym miejscu tablic rejestracyjnych.

Urząd Miasta Drezdenko dowody osobiste

Ważnym aspektem jest to, że dokument tożsamości, jakim jest dowód osobisty przyznaje się osobom, które spełniają określone warunki. W celu uzyskania dokumentu należy osobiście w placówce złożyć odpowiedni wniosek wraz z jedną fotografią w kolorze, która posiada wymagane wymiary. Warto wiedzieć, że Urząd Miasta Drezdenko dowody osobiste wydaje również tymczasowe.

Mapa Urząd Miasta Drezdenko

Liczba wyświetleń: 601Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS