Urząd Miasta Gołdap – UM w Gołdapi

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Miasta Gołdap – UM w Gołdapi

Urząd Miasta Gołdapi kontakt dla mieszkańców, telefony. Urząd Miasta Gołdap wydziały wewnętrzne instytucji. Godziny otwarcia Urzędu Miejskiego w Gołdapi.

Urząd Miasta Gołdap dane kontaktowe

Interesanci miasta Gołdap, którzy chcą skontaktować się z instytucją, powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Gołdap dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Podane zostały wszystkie numery telefonu, które przypisane są do odpowiednich wydziałów.

Urząd Miasta w Gołdapi obsługuje również pocztę elektroniczną. Kontakt można łatwo uzyskać, wysyłając wiadomość e-mail na podany adres. Powinna ona jednak posiadać wymagane dane, ponieważ w innym przypadku interesant nie otrzyma informacji zwrotnej.

Urząd Miasta Gołdap godziny otwarcia

Warto zapoznać się z godzinami otwarcia urzędu przed zrealizowaniem wizyty osobistej. Urząd Miasta Gołdap godziny otwarcia ma ustalone według harmonogramu, który dostępny jest dla wszystkich petentów. W weekendy nie można odbyć wizyty w placówce ani uzyskać kontaktu zdalnego.

Kontakt Urząd Miasta Gołdap

Adres: plac Zwycięstwa 14, 19-500 Gołdap

Telefon: 87 615 60 20, 87 615 60 00

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Gołdap:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:15-15:15
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-15:15
  • piątek 7:15-15:15

Gołdap Urząd Miasta

W mieście Gołdap znajduje się instytucja, którą jest Urząd Miasto Gołdap. Zajmuje się on przede wszystkim administrowaniem, a także zarządzaniem miastem. Główne zadania, jakie realizuje Gołdap Urząd Miasta to między innymi planowanie oraz inwestowanie, zarządzanie infrastrukturą, a także wydawanie dokumentów.

Urząd Miasta Gołdap wydziały

Urząd Miasta Gołdapi jest instytucją składającą się z kilku oddzielnych wydziałów, każdy z nich odpowiedzialny jest za określony zakres spraw. Wydziały takie jak Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Gołdapi czy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Gołdapi, pełnią konkretne funkcje. Podział na wydziały umożliwia bardziej sprawne zarządzanie pracą, co z kolei prowadzi do szybszej i bardziej efektywnej obsługi petentów. Przed udaniem się do Urzędu Miasta Gołdapi, zaleca się zapoznanie się z informacjami dotyczącymi każdego z wydziałów i ich zakresu odpowiedzialności.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Gołdapi

Jeżeli występuje potrzeba skorzystania z usług związanych z administracją publiczną warto skierować się do Wydziału Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miasta Gołdapi. Wydział ten specjalizuje się w wydawaniu dokumentów, rejestracji obywateli i innych usługach administracyjnych. Aby uzyskać dowód osobisty lub tymczasowy dowód osobisty, należy bezpośrednio skontaktować się z Wydziałem Spraw Obywatelskich. Godziny pracy tego wydziału są takie same jak godziny pracy całego Urzędu Miasta Gołdapi.

Mapa Urząd Miasta Gołdap

Liczba wyświetleń: 380Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS