Urząd Miasta Goniądz – UM w Goniądzu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podlaskie

Urząd Miasta Goniądz – UM w Goniądzu

Goniądz Urząd Miasta kontakt, adres. Wydziały w Urzędzie Miasta Goniądza. Telefon kontaktowy Urzędu Miasta w Goniądzu, godziny otwarcia.

Urząd Miasta Goniądz kontakt

Urząd Miejski w Goniądzu ma swoją własną stronę internetową, ale znalezienie niezbędnych informacji może być dla niektórych trudne. Dlatego wszystkie potrzebne dane kontaktowe i informacje dotyczące Urzędu Miasta w Goniądzu zostały umieszczone poniżej. Urząd Miasta Goniądz kontakt z petentami obsługuje telefonicznie. Numery kontaktowe udostępniono powyżej. 

Innym sposobem na uzyskanie kontaktu z Urzędem Miasta w Goniądzu jest skorzystanie z poczty elektronicznej. Wiadomości mailowe można przesyłać na adres mailowy placówki, pamiętając aby zawierały one dane kontaktowe nadawcy oraz tytuł. W innym przypadku kontakt z Urzędem Miasta Goniądza może nie zostać poprawnie sfinalizowany.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Goniądzu

Zarówno stacjonarne wizyty, jak i próby kontaktu zdalnego z Urzędem Miasta Goniądza możliwe są w godzinach otwarcia placówki. Jako iż Urząd Miasta Goniądz godziny otwarcia dostosował do potrzeb mieszkańców, mogą one ulegać delikatnym zmianom. Oczywiście jakiekolwiek aktualizacje harmonogramu pracy Urzędu Miasta w Goniądzu są uprzednio zapowiadane zarówno online, jak i stacjonarnie.

Kontakt Urząd Miasta Goniądz

Adres: Plac 11 Listopada 38 19 - 110 Goniądz

Telefon: 85 738 00 39, 85 738 00 43

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Goniądz:

  • Poniedziałek 7:30- 15:30
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 15:30

Goniądz Urząd Miasta

Urząd Miasta Goniądza jest jednym z kluczowych elementów administracji dla potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania Goniądza. Urząd Miasta Goniądz posiada kilka funkcji. Instytucja prowadzi działania z zakresu zarządzania infrastrukturą, utrzymania porządku publicznego czy wydawania mieszkańcom dokumentów.

W celu umożliwienia dostępności Urzędu Miasta Goniądza dla wszystkich mieszkańców, w tym osób niepełnosprawnych, urząd jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Oznacza to, że nie ma barier i przeszkód architektonicznych przykładowo dla osób poruszających się z wykorzystaniem wózka inwalidzkiego. Jeżeli w Urzędzie Miasta Goniądza występują utrudnienia, udostępniane są narzędzia które pozwolą w łatwy sposób je pokonać, takie jak winda czy rampa.

Urząd Miasta Goniądza dowód osobisty

Wszystkie formalności, które związane są z dowodem osobistym w Urzędzie Miasta Goniądza prowadzi Wydział Spraw Obywatelskich. Aby wyrobić dokument tożsamości, należy złożyć odpowiedni wniosek. Urząd Miasta Goniądza dowody osobiste wydaje do trzydziestu dni roboczych, które liczone są od daty złożenia wniosku.

Urząd Miasta Goniądz opłata skarbowa

W Urzędzie Miasta Goniądza opłata skarbowa powinna zostać uiszczona za wydawanie zaświadczeń, wydawanie zezwolenia, a także za złożenie dokumentu stwierdzającego udzielenie pełnomocnictwa lub prokury. Petent może dokonać opłaty osobiście oraz przelewem na rachunek konta bankowego.

Urząd Miasta Goniądza wioski

Zainteresowane osoby mają możliwość składania w Urzędzie Miasta Goniądza wniosków drogą elektroniczną. Wszelkie druki do można pobrać z głównej strony internetowej instytucji oraz osobiście złożyć w urzędzie.

Mapa Urząd Miasta Goniądz

Liczba wyświetleń: 177Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS