Urząd Miasta Górowo Iławeckie – UM w Górowie Iławeckim

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Miasta Górowo Iławeckie – UM w Górowie Iławeckim

Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Górowa Iławeckiego. Urząd Miasta Górowo Iławeckie telefon, godziny otwarcia, adres, konto bankowe.

Urząd Miasta Górowo Iławeckie dane kontaktowe

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać do instytucji Urząd Miasta Górowo Iławeckie dane kontaktowe mogą je bez problemu odnaleźć na głównej stronie internetowej. Oferowany przez Urząd Miasta w Górowie Iławeckim kontakt zdalny zapewnia szybkie uzyskanie wszystkich potrzebnych informacji bez konieczności wychodzenia z domu. W przypadku pilnej sprawy zalecane jest skorzystanie z kontaktu telefonicznego, ponieważ w przypadku poczty elektronicznej czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną może okazać się znacznie dłuższy.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Górowie Iławeckim

Interesanci, którzy chcą załatwić wszelkie sprawy powinni znać godziny otwarcia Urzędu Miasta w Górowie Iławeckim. Instytucja przyjmuje petentów od poniedziałku do piątku w określonych godzinach. W soboty i niedziele nie można skorzystać z usług oferowanych przez ten urząd.

Kontakt Urząd Miasta Górowo Iławeckie

Adres: Plac Ratuszowy 18, 11-220 Górowo Iławeckie

Telefon: 89 762 70 20,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Górowo Iławeckie:

  • poniedziałek 7:30-16:00
  • wtorek 7:30-14:00
  • środa 7:30-14:00
  • czwartek 7:30-14:00
  • piątek 7:30-14:00

Urząd Miasta w Górowie Iławeckim

Instytucja samorządowa, jaką jest Urząd Miasta w Górowie Iławeckim odpowiada za prowadzenie spraw oraz jego mieszkańców. W tej jednostce petenci mogą uzyskać dokument prawa jazdy, dowód osobisty, a także wszelkie zezwolenia. Urząd Miasta Górowo Iławeckie odpowiedzialny jest również za wdrażanie lokalnego prawa, polityki oraz przepisów.

Urząd Miasta Górowa Iławeckiego dowód osobisty

Wszystkie formalności, które związane są z dowodem osobistym w Urzędzie Miasta Górowa Iławeckiego prowadzi Wydział Spraw Obywatelskich. Aby wyrobić dokument tożsamości, należy złożyć odpowiedni wniosek. Urząd Miasta Górowa Iławeckiego dowody osobiste wydaje do trzydziestu dni roboczych, które liczone są od daty złożenia wniosku.

Urząd Miasta Górowo Iławeckie opłata skarbowa

W Urzędzie Miasta Górowa Iławeckiego opłata skarbowa powinna zostać uiszczona za wydawanie zaświadczeń, wydawanie zezwolenia, a także za złożenie dokumentu stwierdzającego udzielenie pełnomocnictwa lub prokury. Petent może dokonać opłaty osobiście oraz przelewem na rachunek konta bankowego.

Urząd Miasta Górowa Iławeckiego wioski

Zainteresowane osoby mają możliwość składania w Urzędzie Miasta Górowa Iławeckiego wniosków drogą elektroniczną. Wszelkie druki do można pobrać z głównej strony internetowej instytucji oraz osobiście złożyć w urzędzie.

Mapa Urząd Miasta Górowo Iławeckie

Liczba wyświetleń: 346Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS