Urząd Miasta Gozdnica – UM w Gozdnicy

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubuskie

Urząd Miasta Gozdnica – UM w Gozdnicy

Urząd Miasta Gozdnicy kontakt telefoniczny, e-mail, godziny otwarcia. Urząd Miasta w Gozdnicy Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Komunikacji.

Urząd Miasta Gozdnica dane kontaktowe

Osoby, które nie mają możliwości odbycia osobistej wizyty w placówce mogą załatwić sprawy zdalnie wykorzystując w tym celu udostępnianie przez Urząd Miasta Gozdnica dane kontaktowe.

Kontakt zdalny z Urzędem Miasta Gozdnicy możliwy jest do zrealizowania na dwa sposoby. Dostępny jest kontakt telefoniczny, a także mailowy. Wysyłając wiadomość za pośrednictwem poczty elektronicznej na odpowiedź zwrotną potrzeba poczekać zazwyczaj kilka dni roboczych.

Urząd Miasta Gozdnica godziny otwarcia

Wszelkie sprawy zainteresowane osoby mogą załatwić w Urzędzie Miasta Gozdnicy jedynie w dni robocze od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzin. W weekendy placówka jest zamknięta. Wszelkie zmiany, które dotyczą zmiany harmonogramu godzin urzędowania zostaną zaktualizowane na głównej stronie internetowej.

Kontakt Urząd Miasta Gozdnica

Adres: Ceramików 2, 68-130 Gozdnica

Telefon: 68 360 10 76,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Gozdnica:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Urząd Miasta w Gozdnicy

W Urzędzie Miasta Gozdnica obywatele mogą załatwić różne sprawy. Istnieje możliwość wyrobienia tam dowodu osobistego, odebrania prawa jazdy, a także złożenia różnych wniosków. Urząd Miasta Gozdnica umożliwia interesantom dokonanie zameldowania oraz wydaje akty dotyczące zgonu czy urodzenia.

Wydziały Urzędu Miasta Gozdnicy

Urząd Miasta Gozdnicy został podzielony wewnętrznie na wydziały, aby umożliwić lepsze zarządzanie pracą zatrudnionych tam pracowników. Wydziały są ułożone tematycznie, co oznacza, że sprawy dotyczące prowadzenia i rejestracji pojazdów są rozwiązywane przez Wydział Komunikacji UM Gozdnica, a formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego lub zameldowaniem są prowadzone przez Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Gozdnicy.

Urząd Miasta Gozdnica Dowody Osobiste

Wystawienie dowodu osobistego jest obowiązkowe dla osób, które ukończyły 18 lat. Gdzie wyrobić dowód w Gozdnicy? Można to zrobić w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Gozdnicy. Proces nie jest skomplikowany, po złożeniu wniosku, dowód jest gotowy do odbioru w ciągu 30 dni. Wydział jest otwarty w wyznaczonych godzinach i istnieje możliwość wcześniejszego zarezerwowania terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Gozdnica

Liczba wyświetleń: 470Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS