Urząd Miasta Gubin – UM w Gubinie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubuskie

Gubin Urząd Miasta godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres, e-mail. Urząd Miasta w Gubinie dowody osobiste, wydziały.

Kontakt Urząd Miasta Gubin

Adres: ul. Piastowska 24, 66-620 Gubin

Telefon: 68/ 4558100,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Gubin

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Gubin Urząd Miasta

Urząd Miasta w Gubinie jest instytucją samorządową odpowiedzialną za prowadzenie spraw Gubina i jego mieszkańców. Urząd Miejski w Gubinie stanowi centrum administracji publicznej, świadczącej usługi dla obywateli i firm w mieście. Jest również odpowiedzialny za wdrażanie lokalnego prawa, przepisów i polityki.

To właśnie w Urzędzie Miasta Gubina mieszkańcy mogą uzyskać dowód osobisty czy dokument prawa jazdy. Pracownicy Urzędu Miasta w Gubinie mogą okazać się pomocni w przypadku potrzeby uzyskania pozwolenia na budowę czy rozbudowę budynku.

Urząd Miasta Gubin telefon

Głównym kanałem kontaktu obsługiwanym przez Urząd Miasta Gubina jest telefon. Telefoniczna obsługa klienta w Urzędzie Miejskim w Gubinie jest prowadzona w godzinach otwarcia placówki. Trzeba pamiętać, iż podany telefon Urzędu Miasta Gubin prowadzi do centrali placówki. Niektóre stanowiska posiadają indywidualne numery kontaktowe umożliwiające interesantom bezpośredni kontakt w danej sprawie.

Urząd Miasta Gubin godziny otwarcia

Harmonogram pracy Urzędu Miasta w Gubinie obejmuje wszystkie dni robocze. Od poniedziałku do piątku Urząd Miasta Gubina funkcjonuje i prowadzi zarówno stacjonarną, jak i telefoniczną obsługę petentów. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Gubinie zostały oparte na potrzebach odwiedzających placówkę klientów.

Dokładne godziny otwarcia Urzędu Miasta Gubin można uzyskać kontaktując się z placówką, jednak wygodniejszą opcją weryfikacja informacji online.

Urząd Miasta Gubin wydziały

Urząd Miasta Gubina jest instytucją składającą się z kilku oddzielnych wydziałów, każdy z nich odpowiedzialny jest za określony zakres spraw. Wydziały takie jak Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Gubina czy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Gubinie, pełnią konkretne funkcje. Podział na wydziały umożliwia bardziej sprawne zarządzanie pracą, co z kolei prowadzi do szybszej i bardziej efektywnej obsługi petentów. Przed udaniem się do Urzędu Miasta Gubina, zaleca się zapoznanie się z informacjami dotyczącymi każdego z wydziałów i ich zakresu odpowiedzialności.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Gubina

Jeżeli występuje potrzeba skorzystania z usług związanych z administracją publiczną warto skierować się do Wydziału Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miasta Gubina. Wydział ten specjalizuje się w wydawaniu dokumentów, rejestracji obywateli i innych usługach administracyjnych. Aby uzyskać dowód osobisty lub tymczasowy dowód osobisty, należy bezpośrednio skontaktować się z Wydziałem Spraw Obywatelskich. Godziny pracy tego wydziału są takie same jak godziny pracy całego Urzędu Miasta Gubina.

Mapa Urząd Miasta Gubin

Liczba wyświetleń: 71Wyszukaj dodatkowe informacje: