Urząd Miasta Hajnówka – UM w Hajnówce

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podlaskie

Urząd Miasta Hajnówka – UM w Hajnówce

Urząd Miasta Hajnówki godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres. Hajnówka Urząd Miasta wydziały – Wydział Spraw Obywatelskich Hajnówka.

Urząd Miasta Hajnówka kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Hajnówki, warto poznać różne sposoby na to. Obecnie Urząd Miasta Hajnówka kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, jak i przez e-mail w godzinach, w których jest on czynny. Informacje kontaktowe są dostępne na jego stronie internetowej. Wybierając telefoniczny kanał kontaktu z UM Hajnówki, warto pamiętać aby mieć pod ręką wszystkie potrzebne dokumenty, aby uwierzytelnić swoją tożsamość w razie potrzeby.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Hajnówki

Urząd Miasta Hajnówki jest dostępny dla petentów w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach ustanowionych przez instytucję. W weekendy Urząd Miasta Hajnówka jest nieczynny, jednak w niektórych sytuacjach może być uruchomiony specjalny dyżur w sobotę. Celem ustanowienia takich godzin otwarcia jest umożliwienie jak największej liczbie osób skorzystania z usług Urzędu Miasta Hajnówki.

Kontakt Urząd Miasta Hajnówka

Adres: ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

Telefon: 85 682 21 80,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Hajnówka:

poniedziałek-piątek: 7:30-15:30

Urząd Miasta w Hajnówce

W Hajnówce istnieje instytucja o nazwie Urząd Miasta, która jest odpowiedzialna za administrowanie i zarządzanie miastem. Główne obowiązki tej instytucji to troska o mieszkańców Hajnówki, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą.

Urząd Miasta Hajnówki jest również odpowiedzialny za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie czystości i porządku w mieście. Pracownicy Urzędu Miasta Hajnówki wykonują powierzone im zadania, współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Miasta Hajnówki realizowane są formalności z szerokiego zakresu.

Wydziały Urzędu Miasta Hajnówki

Wewnętrzny podział Urzędu Miasta Hajnówki na wydziały ma na celu zorganizowanie pracy zatrudnionych w instytucji pracowników. Wydziały Urzędu Miasta w Hajnówce zostały utworzone tematycznie. Oznacza to, że kwestie związane z prowadzeniem pojazdów, a także ich rejestracją realizowane są w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Hajnówki natomiast formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego czy zameldowaniem prowadzone są w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Hajnówka.

Urząd Miasta Hajnówka Dowody Osobiste

Wyrobienie dowodu osobistego jest obligatoryjne dla obywateli którzy ukończyli 18 r. ż. Gdzie wyrobić dowód osobisty w Hajnówce? Formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego w Hajnówce można zrealizować w Urzędzie Miasta Hajnówki w Wydziale Spraw Obywatelskich. procedura nie jest skomplikowana, po złożeniu wniosku dowód osobisty jest gotowy do odbioru do 30 dni. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Hajnówki działa w podanych powyżej godzinach, warto wiedzieć, że może istnieć możliwość wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Hajnówka

Liczba wyświetleń: 413Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS