Urząd Miasta Jasień – UM w Jasieniu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubuskie

Urząd Miasta Jasień – UM w Jasieniu

Urząd Miasta Jasień godziny otwarcia placówki. Kontakt z Urzędem Miasta Jasienia – telefon, numer, adres, e-mail. Wydziały UM Jasień.

Urząd Miasta Jasień telefon

Udostępniany przez Urząd Miasta Jasień telefon to najszybszy kanał kontaktowy, który umożliwia petentom natychmiast uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Kontakt telefoniczny to nie jedyny sposób na otrzymanie potrzebnych danych. Interesanci mają też możliwość skorzystania z podanego adresu e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać treść, która bardzo szczegółowo opisuje zaistniałą sytuację. Kontakt z Urzędem Miasta Jasienia możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia.

Urząd Miasta Jasień godziny otwarcia

Wszystkie zainteresowane osoby obsługiwane są przez pracowników instytucji w godzinach jej otwarcia. W soboty oraz niedziele petenci nie są obsługiwani przez Urząd Miasta Jasienia. Należy wiedzieć, że Urząd Miasta Jasień godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej i każda osoba ma do nich wgląd.

Kontakt Urząd Miasta Jasień

Adres: ul. XX Lecia 20, 68-320 Jasień

Telefon: 68 457 88 72,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Jasień:

  • poniedziałek 7:30-16:30
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-14:00

Jasień Urząd Miasta

Urząd Miasta Jasienia jest jednym z kluczowych elementów administracji dla potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania Jasienia. Urząd Miasta Jasień posiada kilka funkcji. Instytucja prowadzi działania z zakresu zarządzania infrastrukturą, utrzymania porządku publicznego czy wydawania mieszkańcom dokumentów.

W celu umożliwienia dostępności Urzędu Miasta Jasienia dla wszystkich mieszkańców, w tym osób niepełnosprawnych, urząd jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Oznacza to, że nie ma barier i przeszkód architektonicznych przykładowo dla osób poruszających się z wykorzystaniem wózka inwalidzkiego. Jeżeli w Urzędzie Miasta Jasienia występują utrudnienia, udostępniane są narzędzia które pozwolą w łatwy sposób je pokonać, takie jak winda czy rampa.

Urząd Miasta Jasień wnioski

Jednostka administracyjna Urząd Miasta Jasień wnioski publikuje na głównej stronie internetowej. Osoby, które nie mają możliwości odbycia wizyty osobistej, mogą wszelkie wnioski złożyć w formie elektronicznej. Jest to bardzo duże udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Urząd Miasta Jasienia podatek od nieruchomości

W ciągu czternastu dni od powstania obowiązku podatku od nieruchomości interesant powinien złożyć w Urzędzie Miasta Jasień formularz IN-1. W instytucji Urząd Miasta Jasienia podatek od nieruchomości można złożyć za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, jaką jest ePUAP. Od daty złożenia zawiadomienia Urząd Miasta Jasienia w ciągu trzydziestu dni roboczych wylicza, a także podaje interesantowi informacje dotyczące wartości podatku od nieruchomości.

Mapa Urząd Miasta Jasień

Liczba wyświetleń: 306Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS